Новини Крупецької територіальної громади

Щодо відключення електроенергії

Друзі, ворог продовжує бити по енергетичній інфраструктурі України Радивилівське відділення «Рівнеобленерго» повідомляє, що сьогодні проводитимуться відключення планові відключення згідно графіку, що додається на фото. Також, Радивилівським РЕМом обслуговуються частина населених пунктів Демидівської громади, тож у селах Пляшева, Солонів, Острів також відключатимуть світло. Бережіть електроенергію, тому що при перевантаженні системи можливі додаткові відключення. Голова Дубенської РДА/РВА                                           Всеволод ПЕКАРСЬКИЙ

12:11 31.10.2022

Провели в останню путь земляка

Сьогодні Крупецька громада попрощалася з нашим героєм, загиблим захисником України Тарасом Юзвяком. Провести свого земляка в останню путь прийшло багато односельчан, а також мешканців інших населених пунктів Крупецької та Радивилівської громад. Тарас Юзвяк - наш герой, який поклав життя за незалежність своєї держави, за мирне небо для усіх нас. Пам'ять про нашого захисника назавжди залишиться у наших серцях. Герої не вмирають!

17:08 30.10.2022

З нагоди 78-ї річниці визволення України від фашистських загарбників вшанували загиблих у Другій світовій війні

З нагоди 78-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників працівники Крупецької сільської ради, комунальних установ та організацій, учні загальноосвітніх закладів громади провели покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків, обелісків загиблим у Другій світовій війні.

16:53 28.10.2022

До відома  суб’єктів господарювання та фізичним особам, які подали заявки на отримання бюджетної субсидії

До відома суб’єктів господарювання та фізичним особам, які подали заявки на отримання бюджетної субсидії

Суб’єктам господарювання та фізичним особам, які подали заявки у вересні місяці поточного року для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення (1 гектар) та спеціальної бюджетної дотації за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямків продуктивності, повідомляємо про НЕОБХІДНІСТЬ ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ до 28 жовтня 2022 року електронним цифровим підписом, який надійшов у кабінет в системі Державного аграрного реєстру в розділі «Мої повідомлення».

11:11 25.10.2022