Крупецька територіальна громада
Дубенський район Рівненської області

Детальний план території північної частини в с.Гнильче Радивилівського району Рівненської області, на масиві якого відведені ділянки учасникам АТО для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка

Фото без опису

 

Дата опублікування: 21 листопада 2019 року

 

 

 

            

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок громадських слухань

Назва містобудівної документації: Детальний план території північної частини в с.Гнильче Радивилівського району Рівненської області, на масиві якого відведені ділянки учасникам АТО для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

Період проведення громадських слухань:  з 22 листопада 2019 року до 22 грудня 2019 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Рішення Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області від 16 березня 2018 року  № 602  «Про розроблення детального плану території північної частини в с.Гнильче Радивилівського району Рівненської області, на масиві якого відведені ділянки учасникам АТО для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»                                                                                                                      

Замовник містобудівної документації: Крупецька сільська рада Радивилівського району Рівненської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП Назаренко Катерина Юріївна.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: Детальний план визначає планувальну організацію і функціональне призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку територій.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

Територія в межах детального плану – 14.440 га

Вулиці в червоних лініях – 3,03 га

Житлова забудова садибного типу – 10,134 га

Територія об’єктів інженерної інфраструктури – 0,390 га

Територія громадської забудови – 0,076 га

Зелені насадження – 0,2439 га

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: : Проект доступний для ознайомлення з ним в адмінприміщенні  Крупецької  сільської ради с. Крупець, вул.Довга, 68 Радивилівського району Рівненської області з 22 листопада 2019 року по 22  грудня  2019 року пн-пт з 10-00 по 17-00.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього повідомлення.  Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення «Детальний план території північної частини в с.Гнильче Радивилівського району Рівненської області, на масиві якого відведені ділянки учасникам АТО для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  відбудуться 23 грудня 2019 року об 11-00 год. в сесійній залі Крупецької ОТГ по вул. Довга,68 , в с.Крупець

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності сільської ради Л.Мамчур.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь