Крупецька територіальна громада
Дубенський район Рівненської області

ПЛАН ЗАХОДІВ щодо складання прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади

                                                                                                                ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішенням виконавчого комітету Крупецької сільської ради

від 29 квітня 2022 року №70

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

щодо складання прогнозу бюджету

 Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 рік

 

Зміст заходів

Термін

виконання

Відповідальні за виконання

1.

Здійснення аналізу виконання  бюджету Крупецької сільської територіальної громади у попередніх  і поточному бюджетних періодах, виявлення тенденцій у виконанні дохідної та видаткової частини бюджету. Формування показників прогнозу місцевого бюджету.

до кінця червня*

Фінансовий відділ

2.

Впровадження в ІАС «LОGICA» аналітичних форм  визначення орієнтовних граничних показників видатків та надання кредитів з бюджету  Крупецької сільської територіальної громади  на середньостроковий період, пропозицій до прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади  та типової форми прогнозу.

Травень-червень

Фінансовий відділ

3.

Доведення до головних розпорядників бюджетних коштів організаційно-методологічних засад складання прогнозу місцевого бюджету,визначених Міністерством фінансів України, та листа щодо  основних організаційних засад процесу підготовки пропозицій до прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на середньостроковий період.

 

 

 

Травень-червень

Фінансовий відділ

4.

Надання Фінансовому відділу основних прогнозних показників економічного і соціального розвитку Крупецької сільської територіальної  громади на середньостроковий період  2023-2025 роки.

До 20 червня

Виконавчий комітет Крупецької сільської ради, працівники апарату, керівники відділів

5.

Надання Фінансовому відділу разом з поясненнями (зокрема в частині фіскальних ризиків у майбутніх періодах) прогнозних розрахунків на 2023-2025 роки доходів бюджету  Крупецької сільської територіальної громади:

- за видами надходжень, контроль за стягненням яких здійснює Державна податкова служба;

- орендна плата за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває у комунальній власності громади;

від відчуження комунального майна;

- плати за землю,у тому числі орендної плати  з  юридичних осіб, та земельного податку  з юридичних та фізичних осіб;

- коштів від продажу земельних ділянок до бюджету розвитку спеціального фонду;

- плата за надання адміністративних послуг у розрізі послуг.

 

 

 

 

 

 

 

До 20 червня

 

 

 

 

 

 

 

Державна податкова служба

 

Відділ містобудування та архітектури,ЖКГ, приватизації, комунальної власності

 

Відділ земельних відносин,екології, благоустрою

 

Відділ державної реєстрації

6.

Прогнозування обсягів доходів бюджету Крупецької сільської територіальної громади, визначення обсягів фінансування бюджету, повернення кредитів до бюджету та орієнтовних граничних показників видатків бюджету та надання кредитів з бюджету на середньостроковий період на підставі прогнозу економічного і соціального розвитку України та  сільської  територіальної громади, аналізу  виконання бюджету в попередніх  та поточному  бюджетних періодах.

До 25 червня

Фінансовий відділ

7.

Підготовка та внесення змін, у разі необхідності, до показників «Прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2022-2024 роки», на підставі інформації, визначеної відповідно до пункту 6.

До 01 липня

Фінансовий відділ

8.

Розроблення та доведення  до головних розпорядників бюджетних  коштів  інструкції з підготовки пропозицій до прогнозу бюджету та орієнтовних граничних показників видатків місцевого бюджету та надання кредитів з місцевого бюджету на середньостроковий період.

До 05 липня

Фінансовий відділ

9.

Надання  Фінансовому відділу пропозицій до прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки.

До 15 липня

Головні розпорядники бюджетних коштів

10.

Здійснення аналізу поданих головними розпорядниками бюджетних коштів пропозицій до прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки на відповідність доведеним орієнтовним граничним показникам видатків місцевого бюджету та надання кредитів з місцевого бюджету і вимогам доведених інструкцій.

До 25 липня

Фінансовий відділ

11.

Проведення погоджувальних нарад з головними розпорядниками бюджетних коштів щодо узгодження показників прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади  на 2023-2025 роки.

До 05 серпня

Фінансовий відділ, головні розпорядники бюджетних коштів

12.

Перевірка інформації, що міститься в наданих головними розпорядниками коштів пропозиціях до прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки та забезпечити подання зазначеної інформації Міністерству фінансів України.

До 31 липня

Фінансовий відділ

13.

Доопрацювання прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки за результатами проведених погоджувальних нарад та інформації,отриманої від головних розпорядників бюджетних коштів.

До 10 серпня

Фінансовий відділ

14.

Подання  прогнозу бюджету  Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки до виконавчого комітету сільської ради.

До 15 серпня

(граничний

термін)

Фінансовий відділ

15.

Розгляд та схвалення прогнозу бюджету  Крупецької  сільської територіальної громади на 2023-2025 роки виконавчим комітетом сільської ради.

До 01 вересня

(граничний термін)

 

Виконавчий комітет сільської ради

16

Оприлюднення на офіційному вебсайті сільської ради прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки, схваленого виконавчим комітетом.

До 06 вересня

Виконавчий комітет сільської ради

17.

Подання  проєкту рішення Крупецької сільської ради «Про прогноз бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки» разом із необхідним фінансово-економічним обґрунтуванням до Крупецької  сільської ради для розгляду у порядку, визначеному радою.

У

п’ятиденний строк після його схвалення

(не пізніше 6 вересня)

Виконавчий комітет сільської ради

18.

Супровід розгляду питання щодо прогнозу бюджету Крупецької сільської територіальної громади  постійними комісіями  сільської ради та на засіданні сільської ради у порядку, визначеному радою.

вересень

Представники виконавчого комітету сільської ради , керівники бюджетних установ,апарат сільської ради,головні розпорядники бюджетних коштів,фінансовий відділ

 

19.

Оприлюднення рішення  Крупецької сільської ради «Про прогноз бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки».

На протязі  п’яти робочих днів

Секретар ради

20.

Забезпечення подання Міністерству фінансів України інформації,що міститься в прогнозі бюджету Крупецької сільської територіальної громади на 2023-2025 роки з використанням ІАС «LОGICA».

 

До 30 вересня

Фінансовий відділ

 

Крупецький  сільський голова                                                                            Віталій МОШКУН

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь