Вітання Крупецького сільського голови Віталія Мошкуна з нагоди Дня Української Державності

Дата: 28.07.2023 11:05

Шановні мешканці Крупецької територіальної громади!

Щиро вітаю вас із Днем Української Державності!

Цього року Україна вдруге відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року №423/2021. Ця памʼятна дата покликана нагадувати нам про те, що українське державотворення має понад тисячолітню традицію, а його витоки – у Руській середньовічній державі, центром якої був Київ.

Цей день набув особливого значення сьогодні. Адже за нашу державність, незалежність та самобутність щодня проливається кров наших воїнів-захисників.

Тож схилімо голови у пам’ять про славетних Героїв, провідників нації та мільйонів українців, які загинули у війнах, голодоморах, жорнах репресій. Будьмо гідними їх мужності, незламності духу та віри у світле майбутнє України.

Усіх нас об’єднала єдина держава, любов до України, яка живе в наших серцях. Бережімо рідну землю, цілісність Української держави, вільний вибір нашого народу, борімося проти ворога-супостата, який зазіхнув на нашу незалежність та свободу.

Крупецький сільський голова                                      Віталій МОШКУН