Оголошення про громадське обговорення щодо перейменування вулиць

ІНФОРМАЦІЙНЕ     ПОВІДОМЛЕННЯ

На виконання розпорядження Крупецького сільського голови від 18.12.2023 № 160  «Про проведення громадських обговорень (консультацій з громадськістю) щодо перейменування вулиць в населених пунктах Крупецької сільської територіальної громади», виконавчий комітет Крупецької сільської ради збирає пропозиції щодо перейменування вулиць Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області:

- с. Гайки-Ситенські – вул. Колгоспна;

- с. Гоноратка -   вул. Колгоспна;

- с. Карпилівка – вул. 1 Травня;

- с. Коти – вул. 40-річчя Перемоги;

- с. Крупець – вул. 40-річчя Перемоги, вул. Жовтнева;

- с. Михайлівка – вул. Колгоспна;

- с. Ситне – вул. Гагаріна;

- с. Теслугів – вул. 30-річчя Перемоги.

Збір пропозицій триватиме з 20.12.2023 до 20.01.2024 року.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій чи усній формі, зокрема юридичними та фізичними особами за адресою: вул.Довга, 68 с.Крупець Дубенського району Рівненської області, або надсилаються електронною поштою: krupetss@ukr.net із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, протягом строку, передбаченого процедурою громадського обговорення.

Реєстрація пропозиції (зауваження) здійснюється із зазначенням прізвищ, імені та по батькові особи, що їх подала, та її адреси.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування, місцезнаходження та реєстрації.

Анонімні пропозиції (зауваження) не розглядаються.

Відповідальні особа за проведення громадського обговорення – заступник начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності Крупецької сільської ради – Мамчур Лариса Олександрівна.

Протягом 14 днів після закінчення строку подання пропозицій (зауважень)  на офіційному сайті Крупецької сільської ради буде оприлюднено звіт про узагальнення пропозицій (зауважень), що надійшли під час громадського обговорення питання перейменування вулиць на території Крупецької сільської ради.

Станом на 27.12.2023р. надійшли наступні пропозиції щодо перейменування вулиць:

1. від Загоруйко Т.Г.: перейменувати вулицю 40-річчя Перемоги в с.Крупець Дубенського району Рівненської області на вулицю Нова, або вулицю Кутова;
  2. від Левчук С.В.:  перейменувати вулицю 40-річчя Перемоги в с.Крупець Дубенського району Рівненської області на вулицю Незалежності, вулицю Нова, або вулицю Л. Костенко.

Пропозиції щодо перейменування вулиць

в населених пунктах Крупецької сільської територіальної громади

На виконання розпорядження Крупецького сільського голови від 18.12.2023 № 160 «Про проведення громадських обговорень (консультацій з громадськістю) щодо перейменування вулиць в населених пунктах Крупецької сільської територіальної громади», пропозиції (зауваження) щодо перейменування вулиць виконавчий комітет Крупецької сільської ради приймав з 20 грудня  2023 року до 20 січня 2024 року.

Протягом вказаного строку, за результатами проведення обговорення та анкетування мешканців відповідних населених пунктів, надійшли наступні пропозиції щодо перейменування вулиць.

с. Гоноратка

вул. Колгоспна – вул. Героїв України.

с. Гайки-Ситенські

вул. Колгоспна – імені Володимира Лемещука.

с. Карпилівка

вул. 1 Травня – пропозиції по перейменуванню відсутні.

с. Коти

вул. 40-річчя Перемоги – пропозиції по перейменуванню відсутні.

с. Ситне

вул. Гагаріна – пропозиції по перейменуванню відсутні.

с. Крупець

вул. 40-річчя Перемоги – вул. Нова, вул. Незалежності.

вул. Жовтнева – вул. Героїв України, вул. Сонячна, вул. Щаслива, вул. Калинова.

с. Михайлівка

вул. Колгоспна – вул. Покровська.

с. Теслугів

вул. 30-річчя Перемоги – вул. Нова, вул. Любомира Бондарця.

Пропозиції щодо перейменування вулиць
(додаткові після обговорення)

На засіданні робочої групи по перейменуванню вулиць Крупецької сільської територіальної громади, від 29 січня 2024 року, було розглянуто пропозиції мешканців щодо перейменування вулиць у с. Крупець, с. Теслугів, с. Гоноратка. Оскільки мешканці Ситненського та Михайлівського старостинських округів не визначились щодо перейменування вулиць відповідних населених пунктів, старостам Ситненського і Михайлівського старостинських округів В. Марковичу та А. Гуменюку було доручено опитати мешканців відповідних вулиць населених пунктів, які підлягають перейменуванню, щодо надання пропозицій по перейменуванню цих вулиць.

Станом на 12 лютого 2024 року,  за результатами додаткового опитування мешканців відповідних населених пунктів, надійшли пропозиції щодо перейменування вулиць, які підлягають перейменуванню  на виконання чинного законодавства.

Пропозиції

щодо перейменування вулиць у населених пунктах

Крупецької сільської ради

с. Крупець