ПИЛИПЧУК ПЕТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ 13.07.1979-14.05.2022 с.Довгалівка, загинув у с.Успенівка Запорізької обл

ПИЛИПЧУК ПЕТРО В'ЯЧЕСЛАВОВИЧ

13.07.1979 - 14.05.2022

народився в с.Довгалівка,

загинув у с.Успенівка Запорізької обл

Народився Петро Пилипчук 13 липня 1979 в с. Довгалівка Дубенського району Рівненської області. Навчався у Довгалівській ЗОШ І-ІІІ ст., по закінченню якої працював різноробочим.

З 2014 року брав участь у зоні проведення АТО, ООС. В 2021 році вступив на контрактну службу в ЗСУ. З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів став на захист своєї держави.

Загинув 14 травня 2022 року у с. Успенівка Гуляйпільського району Запорізької області, під час виконання бойового завдання по захисту незалежності України.

У загиблого героя залишилась сестра.

Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким загиблого.

З метою вшанування пам’яті військовослужбовця Пилипчука Петра В’ячеславовича, розпорядженням Крупецького сільського голови 19 травня у Крупецькій ТГ оголошено Днем жалоби.

Герої не вмирають!

Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) відзначено полеглого захисника із села Довгалівка Петра Пилипчука