про початок громадських слухань

Назва містобудівної документації: «Генеральний план та план зонування населеного пункту с.Михайлівка Радивилівського району Рівненської області».

Період проведення громадських слухань:  з 27 листопада 2020 року до 27 грудня 2020 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Рішення Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області від 07 серпня 2020 року  № 1856  «Про виготовлення генерального плану та плану зонування території населеного пункту с.Михайлівка Радивилівського району Рівненської області».                                                                                                                           Замовник містобудівної документації: Крупецька сільська рада Радивилівського району Рівненської області.

Розробник проекту містобудівної документації: ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ».

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації:  генеральний план населеного пункту є основним видом містобудівної документації на місцевому рівні, призначеної для обгрунтування довгострокової стратегії планування та забудови території населеного пункту.

План зонування території встановлює функціональне призначення, вимоги до забудови окремих територій( фукціональних зон) населеного пункту, їх ландшафтної організації.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку територій.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: Проект доступний для ознайомлення з ним в адмінприміщенні  Крупецької  сільської ради с. Крупець, вул.Довга, 68 Радивилівського району Рівненської області з 27 листопада 2020 року по 27  грудня  2020 року пн-пт з 10-00 по 17-00.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього повідомлення.  Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення «Генеральний план та план зонування населеного пункту с.Михайлівка Радивилівського району Рівненської області» відбудуться 28 грудня 2020 року об 11-00 год. в сесійній залі Крупецької ОТГ по вул. Довга,68 , в с.Крупець

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності сільської ради Л.Мамчур.

Крупецької сільської ради