Податкова інформує

Запитували-відповідаємо: коли фізична особа може не подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи?

Податковим кодексом України (далі – Кодекс) передбачено випадки, відповідно до яких платники звільнені від подання податкової декларації про майновий стан і доходи.

16:13:10 26.04.2024

Місцеві бюджети Рівненщині отримали 5,9 мільйона гривень за право торгівлі підакцизними товарами

Як повідомили в Головному управлінні ДПС у Рівненській області, за три  місяці 2024 року за право оптової, роздрібної торгівлі та зберігання підакцизних товарів суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили 5,9 млн грн плати за ліцензії, що на 0,1 млн грн перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

16:11:24 26.04.2024

Граничні строки подання податкової декларації про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що триває Кампанія декларування доходів громадян, одержаних у 2023 році. Прозвітувати про доходи, отримані протягом минулого року, громадяни та фізичні особи – підприємці мають у визначені законодавством строки.

16:01:03 25.04.2024

Понад 650 тисяч гривень транспортного податку отримали територіальні громади Рівненщини

За три місяці поточного року до бюджетів територіальних громад Рівненщини платниками податків перераховано 650,1 тис гривень транспортного податку, що більше надходжень відповідного періоду 2023 року на 83 відсотки. Основна сума, а це 423,8 тис гривень, сплачена фізичними  особами. Внесок юридичних осіб склав 226,3 тис гривень.

15:59:56 25.04.2024

Куди необхідно звертатись фізичним особам - власникам декількох об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, розміщених в різних населених пунктах, для проведення звірки даних

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п.п. 266.7.3 п. 266.7 ст. 266 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платники податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за своєю податковою адресою для проведення звірки даних щодо:

12:45:58 24.04.2024

На Рівненщині понад 1,4 тисячі громадян скористались своїм правом на податкову знижку

Протягом трьох місяців 20243 року правом на податкову знижку скористалися 1420 жителів Рівненської області. Загальна сума податкової знижки, яка підлягає поверненню таким громадянам з бюджету, становить 6,9 млн гривень. За наслідками проведених перерахунків вже повернуто жителям області 4,2 млн грн податку на доходи фізичних осіб.

12:42:45 24.04.2024