Рівненська область, Дубенський район

Графік відключень електроенергії в понеділок, 5 грудня.2022 року

Друзі, графіки відключень електроенергії в понеділок, 5 грудня. Якщо ліміти потужностей дозволятимуть, ПрАТ «Рівнеобленерго» не обмежуватиме електропостачання і, попри графіки, продовжуватиме його забезпечувати.

00:41:55 05.12.2022

Проводиться просвітницька кампанія з питань боротьби з торгівлею людьми

Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, проводить просвітницьку кампанію, за підтримки Координатора ОБСЄ з питань боротьби з торгівлею людьми, в контексті попередження ризиків сексуальної та трудової експлуатації українських жінок та дітей з числа біженців у європейських країнах „Будьте в безпеці” https://www.helpforukrainians.info, яка містить інформацію про ризики торгівлі людьми та ресурси для уникнення таких ризиків, включаючи інформацію про номери гарячих ліній та контакти агенцій, що допомагають постраждалим.

13:25:56 02.12.2022

Планове відключення електропостачання в с.Ситне, Гайки-Ситенські, Михайлівка 5-7 грудня 2022 року

В зв'язку із проведенням планових ремонтних робіт на лінії електропостачання 10 кВт в селах Ситне, Гайки-Ситенські, Михайлівка в період з 5 по 7 грудня 2022 року із 08.00 до 17.00 буде відсутнє електропостачання.

13:10:38 29.11.2022