ШАНКОВСЬКИЙ РУСЛАН ФЕДОРОВИЧ

ШАНКОВСЬКИЙ РУСЛАН ФЕДОРОВИЧ

21.09.1974 - 15.09.2023

загинув поблизу с.Вербове Запорізької області

Руслан Федорович Шанковський народився 21 вересня 1974 року в с. Гоноратка Радивилівського (Дубенського) району. Проживав у с.Срібне Крупецької сільської ради.

Був мобілізований до лав ЗСУ 17 липня 2023 року. Служив у званні солдата у в/ч А43**, був навідником аеромобільного відділення 3 аеромобільного взводу 11 аеромобільної роти 3 аеромобільного батальйону.

Загинув 15 вересня у бою з російськими окупантами поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області.

Руслан Шанковський до останнього подиху був вірний військовій присязі та віддав за нашу Батьківщину найдорожче - своє життя. У загиблого захисника залишилась дружина та двоє дітей. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким Руслана Федоровича, поділяємо важкий тягар непоправної втрати.

Герої не вмирають!

Указом Президента України відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) загиблих героїв з Крупецької громади Руслана Шанковського та Сергія Любенка