Дата опублікування: 15 листопада 2019 року

про початок громадських слухань

Назва містобудівної документації: Детальний план території для будівництва підприємства з переробки та зберігання харчової продукції, розташованого за межами населеного пункту с. Крупець на території Радивилівського району Рівненської області.

Період проведення громадських слухань:  з 15 листопада 2019 року до 15 грудня 2019 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Розпорядження Радивилівської РДА  від 07 жовтня 2019 року  № 143 «Про розроблення детального плану території»

Замовник містобудівної документації: Радивилівська РДА

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП Назаренко Катерина Юріївна.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» від 25 травня 2011 року № 555, стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: Детальний план визначає планувальну організацію і функціональне призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку територій.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

• Територія в межах детального плану – 1,4876 га;
  • Поверховість  -  1-2 пов.;
  • Гранична висота – 20 метрів;
  • площа забудови – 3500 м.кв.;
  • кількість працюючих – 50 чол.

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: : Проект доступний для ознайомлення з ним в адмінприміщенні  Крупецької  сільської ради с. Крупець, вул.Довга, 68 Радивилівського району Рівненської області з 15 листопада 2019 року по 15  грудня  2019 року пн-пт з 10-00 по 17-00.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього повідомлення.  Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

• повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення «Детальний план території для будівництва підприємства з переробки та зберігання харчової продукції, розташованого за межами населеного пункту с. Крупець на території Радивилівського району Рівненської області» відбудуться 16 грудня 2019 року о 15-00 год. в сесійній залі Крупецької ОТГ по вул. Довга,68 , в с.Крупець

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності сільської ради Л.Мамчур.