ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ 10.08.1996-04.02.2023 с.Заміщина, загинув біля с.Часів Яр Бахмутського р-ну Донецької обл.

ГАВРИЛЮК ВАСИЛЬ ОЛЕКСАНДРОВИЧ

10.08.1996 - 04.02.2023

загинув біля нп Часів Яр Бахмутського району Донецької області

похований на кладовищі в с.Заміщина

Народився Василь Гаврилюк 10 серпня 1996 року в с. Боратин Дубенського району Рівненської області. Виховувався в багатодітній сім'ї.

Проживав в с. Заміщина Дубенського району.

У серпні 2016 року Василь Гаврилюк вступив на військову службу за контрактом.

Під час російсько-української війни служив навідником у другій аеромобільній роті аеромобільного батальйону.

Василь Олександрович до останнього подиху був відданий Військовій присязі на вірність українському народу, загинув від осколкового поранення,  мужньо виконавши військовий обов’язок в бою за Україну, її свободу і незалежність.

У загиблого героя залишились батьки, брат та сестри.

Вічна пам'ять герою!