Крупецька територіальна громада
Дубенський район Рівненської області

Детальний план території для будівництва виробничих та допоміжних будівель і споруд по вул.Старики, 47, 58а, 58б, 58г, 58д, 58е, 60 в с.Крупець Дубенського району Рівненської області.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОВІДОМЛЕННЯ

про початок громадських слухань

Назва містобудівної документації: Детальний план території для будівництва виробничих та допоміжних будівель і споруд по вул.Старики, 47, 58а, 58б, 58г, 58д, 58е, 60 в с.Крупець Дубенського району Рівненської області.

Період проведення громадських слухань:  з 03 червня 2022 року року до 03 липня 2022 року.

Підстава для розроблення містобудівної документації: Рішення Крупецької сільської ради дубенського району Рівненської області від 06 листопада 2020 року  № 2039  «Про розроблення детального плану території для будівництва виробничих та допоміжних будівель і споруд по вул. Старики в с. Крупець Радивилівського району Рівненської області»                                                                                                                           Замовник містобудівної документації: ТОВ «Радивилівмолоко».

Розробник проекту містобудівної документації: ФОП Назаренко Катерина Юріївна.

Нормативний документ, що регулює проведення громадських слухань: Постанова Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», стаття 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Мета проекту містобудівної документації: Детальний план визначає планувальну організацію і функціональне призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території, призначених для комплексної забудови чи реконструкції.

Склад містобудівної документації: Загальна пояснювальна записка та графічний матеріал, який виконаний відповідно до вимог нормативних документів.

Зміст містобудівної документації: Містобудівна документація містить критерії планувальної організації і містобудівного розвитку територій.

Техніко-економічні показники містобудівної документації:

Інформацію про місце і строки ознайомлення з проектом містобудівної документації: : Проект доступний для ознайомлення з ним в адмінприміщенні  Крупецької  сільської ради с. Крупець, вул.Довга, 68 Дубенського району Рівненської області з 03 червня 2022 року по 03 липня  2022 року пн-пт з 10-00 по 17-00.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій: Строк подання пропозицій – 30 днів з дня опублікування цього повідомлення.  Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Пропозиції приймаються: у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції до проекту  містобудівної документації мають право подавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 

Дата проведення громадських слухань проекту містобудівної документації: громадські слухання з обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території для будівництва виробничих та допоміжних будівель і споруд по вул.Старики, 47, 58а, 58б, 58г, 58д, 58е, 60 в с.Крупець Дубенського району Рівненської області»

відбудуться 04 липня 2022 року о 11-00 год. в сесійній залі Крупецької ТГ по вул. Довга,68 , в с.Крупець Дубенського району Рівненської області.

Відповідальний за проведення обговорення  та за організацію розгляду пропозицій: заступник начальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації та комунальної власності сільської ради Л.Мамчур.

 

 

    Виконавчий комітет

Крупецької сільської ради

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь