Новини Крупецької територіальної громади

Увага!

Укренерго оголошує про планові та аварійні відключення світла по всій Україні.

10:07 17.11.2022

УВАГА! Важлива інформація для мешканців Крупецької громади!

У зв’язку із ракетними ударами російської федерації по об’єктах інфраструктури нашої держави, зросло навантаження на електромережі. З огляду на це виникла гостра необхідність ощадливо використовувати електроенергію.

10:04 17.11.2022

Проводилися благодійні концерти "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ".

Потягом 6 - 13 листопада у Рідківському старостинському окрузі проводилися благодійні концерти "РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ". Прагнення до перемоги над рашизмом підтримали жителі сіл, підприємці, українці, які проживають за кордоном, але їм не байдужа доля України, релігійні громади, діти, молодь та люди похилого віку.. На сцені виступав Гурт "Краяночка», який своєю майстерністю прагнув стати підтримкою для ЗСУ, нести через спів добре, світле, вічне!!! На благодійних концертах були пристуні близько 200 глядачів. Під час благодійних заходів зібрано коштів на суму 28600 грн.

17:47 14.11.2022

Свічки для захисників

На початку листопада мешканці села Михайлівка розпочали добру благочинну справу на допомогу нашим захисникам, синам і донькам  України, хто день в день у жорстоких боях з російським ворогом тримає над нами небо,  захищаючи нас у повітрі, на морі і суші.

17:30 10.11.2022

Вітальна композиція БК Крупець до Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 09.11.22

Вітальна композиція з нагоди свята працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада 2022 року. Композицію виконують завідувач БК с.Крупець Марія Кундеус та Меланія Ковальчук.Крупецька територіальна громада 2022.

12:29 09.11.2022

Вітання працівників культури та майстрів народного мистецтва з нагоди професійного свята

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва! Вітаю вас із професійним святом! Ви знайшли своє покликання у благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу! Саме завдяки вам, відданим своїй справі митцям, українська культура змогла зберегти свою самобутність, попри потужний натиск ворожих сил, і посісти гідне місце серед світових культур.  Бажаю усім вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

10:56 09.11.2022