ЛЕМЕЩУК ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ 10.05.1998-20.04.2022 с.Гайки-Ситенські

10.05.1998 - 20.08.2022

с.Гайки-Ситенські

загинув біля населеного пункту Попасна Луганської області

Володимир Лемещук народився 10 травня 1998 року у с. Гайки-Ситенські. Навчався у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, по закінченню якої вступив на військову службу в Збройні сили України.

Капітан, командир механізованої роти Володимир Лемещук загинув 20 квітня у боях біля населеного пункту Попасна на Луганщині.

У полеглого захисника залишились дружина, троє дітей, батьки.

Згідно розпорядження Крупецького сільського голови, з метою вшанування пам’яті загиблого військовослужбовця під час російсько-української війни, жителя села Гайки-Ситенські Лемещука Володимира Володимировича, що загинув, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, на території Крупецької сільської територіальної громади 27 квітня 2022 року оголошено Днем жалоби.

В Ситненському ліцеї розміщено пам’ятну дошку в пам’ять учня ліцею Лемещука Володимира. Перейти на новину

Посмертно капітан Лемещук нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Платформа пам'яті

Військовослужбовців із Крупецької громади посмертно відзначили високими державними нагородами

Учасниками відкриття меморіальної дошки були представники сільської влади та гості: Мошкун Віталій Володимирович, Гуменюк Андрій Дмитрович,  Сова Микола Миколайович, представники другого відділу Дубенського РТЦК, отець Дмитро та отець Михайло, батьки загиблих воїнів, учні та вчителі ліцею.

Присутні вшанували пам’ять загиблих героїв Лемещука Івана, Лемещука Володимира, Биця Дмитра, Железняка Едуарда і всіх безневинно вбитих синів України хвилиною мовчання.