Повідомлення

про оприлюднення Звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документу державного планування – «Генеральний план та план зонування населеного пункту с. Михайлівка Радивилівського району Рівненської області»

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту:

Проект «Генеральний план та план зонування населеного пункту с. Михайлівка Радивилівського району Рівненської області» виконаний ТОВ «ІНСТИТУТ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ПЛАНУВАННЯ» на підставі рішення Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області від 07 серпня 2020 року № 1856.

В звіті про стратегічну екологічну оцінку проекту містобудівної документації «Генеральний план та план зонування населеного пункту с. Михайлівка Радивилівського району Рівненської області» проведена оцінка впливу на складові довкілля (вплив на атмосферне повітря, воду, ґрунти, природні ресурси, флору і фауну), а також на стан здоров’я населення, соціально-економічні наслідки, поводження з відходами тощо).

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Крупецька сільська рада Радивилівського району Рівненської області.

Адреса: 35541, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Крупець, вул. Довга, буд. 68. Час роботи. пн-пт 9:00-18:00 Тел.:  0363327248.

E-mail: krupetss@ukr.net

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» ст. 12  громадське обговорення звіту зі стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування – «Генеральний план та план зонування населеного пункту с. Михайлівка Радивилівського району Рівненської області», розпочато з дня його оприлюднення, а саме з 27 листопада 2020 року на сайті Крупецької сільської ради (https://krupetska-gromada.gov.ua/) та триватиме до 27 грудня 2020 року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку та проекту документу державного планування – «Генеральний план та план зонування населеного пункту с. Михайлівка Радивилівського району Рівненської області» подаються до Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області за адресою - 35541, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Крупець, вул. Довга, буд. 68. З проектом ДДП та Звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись у приміщені  Крупецької сільської ради Радивилівського району Рівненської області за адресою: - 35541, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Крупець, вул. Довга, буд. 68.

д) Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: офіційні веб-сайти Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (https://menr.gov.ua/), Департаменту екології та природних ресурсів Рівненської обласної державної адміністрації (http://www.ecorivne.gov.ua/)

Немає потреби у транскордонних консультаціях щодо проекту документу державного планування.

Відповідальна особа – спеціаліст І категорії відділу земельних відносин, екології, благоустрою земельних відносин І.Кошельник(- 35541, Рівненська обл., Радивилівський р-н, с. Крупець, вул. Довга, буд. 68.). e‑mail: krupetss@ukr.net

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів, тобто з дня публікації.

Сільський голова                                                              Віталій Мошкун