ГАСАНОВ Михайло Вікторович 15.03.2018

ГАСАНОВ МИХАЙЛО ВІКТОРОВИЧ

07.06.1979 - 15.03.2018

помер в лікарні від хвороби

похований на кладовищі в с.Хотин

Гасанов Михайло Вікторович, Хотин Дубенський (Радивилівський) район Рівненська область. Учасник АТО, військовослужбовець 14 ОМБр. Пішов на фронт, маючи проблеми зі здоров'ям, брав участь у боях поблизу Маріуполя влітку 2015 року та у Мар'їнці в 2015—2016 роках. Після повернення з фронту, відновити підірване здоров'я не зміг. Помер у лікарні 16 березня 2018 року. Похований 18 березня в с. Хотин.

24 канал: У лікарні помер військовий, який обороняв Маріуполь

Боєць ЗСУ Михайло Гасанов, який обороняв Маріуполь від бойовиків у 2015, помер у лікарні через проблеми зі здоров'ям.
Про це повідомив журналіст Влад Якушев на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, Михайло Гасанов пішов на фронт, маючи проблеми зі здоров'ям. Військовий був у гарячих точках біля Маріуполя влітку 2015 року та у Мар'їнці у 2015-2016 роках.

"Війна нікому не додає здоров'я. Мишко повернувся, але відновити підірване здоров'я не зміг. Міша був повністю безстрашним бійцем. Він не здався смерті, загинув у бою з нею. Я впевнений, якщо б у нього в останню хвилину була граната, він висмикнув чеку і забрав "кістляву" (мова про смерть, – "24") з собою", – зазначив Якушев.

РБК-Україна: "Він не здався смерті": помер боєць АТО, який захищав Маріуполь

У мережі повідомили про смерть бійця АТО Михайла Гасанова. Про це на своїй Facebook-сторінці написав журналіст Влад Якушев. За його словами, військовий був безстрашним бійцем, він пішов на війну, незважаючи на проблеми зі здоров'ям.

"Не стало Михайла Вікторовича Гасанова. Міша пішов на війну, незважаючи на те, що мав серйозні проблеми зі здоров'ям. Рік на "нулі". Оборона Маріуполя влітку 2015 року. Мар'їнка 2015-2016 роки. Війна нікому не додає здоров'я. Мишко повернувся, але відновити підірване здоров'я не зміг. Міша був повністю безстрашним бійцем. Він не здався смерті, загинув у бою з нею. Я впевнений, якщо б у нього в останню хвилину була граната, він висмикнув чеку і забрав Кістляву з собою", - написав Якушев.

Також журналіст повідомив, де відбудуться похорони бійця.

"Спочивай з миром, брат! Похорони відбудуться в неділю, 18 березня в селі Хотин Радивилівського району. Точний час зможу повідомити завтра. Побратими, у кого є можливість, приїжджайте підтримати Михайла під час його останнього марш-кидка", - повідомив Якушев.

Рівне Вечірнє: У Хотині попрощались з ветераном АТО

Життя ветерана АТО з Радивиліщини забрала тяжка хвороба

Пішов із життя Михайло Гасанов, який героїчно пройшовши ряд військових операцій на Донбасі, помер в мирному житті від тяжкої хвороби.

У селі Хотин Радивилівського району попрощались із Михайлом. Провести в останню путь героя АТО прийшли ветерани АТО, представники районної та місцевої влади, військового комісаріату, односельці, близькі та рідні. Побратими по зброї, що у 2015-2016 роках разом з Михайлом боронили від загарбників Маріуполь та Мар'їнку згадують, що він був скромним у житті й цілковито безстрашним у бою, справжнім патріотом та хорошою людиною.

Влад Якушев, який зі Львівщини, приїхав попрощатися зі своїм військовим побратимом зауважив, що Михайло, незважаючи на хворі нирки та серйозні проблеми із серцем, свідомо пішов в АТО та пожертвував своїм здоров’ям заради майбутнього держави. В присвячених пам’яті Михайла рядках, розміщених у мережі Facebook, Влад Якушев говорить, що він не помер, а загинув у останній битві за життя Михайло любив життя, але ще більше любив Україну.

За повідомленням Дубенської РДА.

У лікарні помер військовий, який обороняв Маріуполь