Новини Крупецької територіальної громади

228 окремий батальйон логістики: місія забезпечити

У ЗСУ існують спеціалізовані підрозділи, завданням яких є стратегічне забезпечення бойових бригад. Саме таким є 228 окремий батальйон логістики. Які виклики стоять перед ним, які в нього існують потреби? Чи можна долучитися до підрозділу та служити за своїм фахом? Розкажемо в сьогоднішній публікації!

12:31 15.04.2024

В Крупецькій сільській раді відбулось засідання координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб - підписано Меморандум про співпрацю із Рівненським обласним центром зайнятості

15:23 05.04.2024

ПРОВОДИТЬСЯ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ДРУГИЙ ВІДДІЛ ДУБЕНСЬКОГО ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ КОМПЛЕКТУВАННЯ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ ПРОВОДИТЬ ВІДБІР КАНДИДАТІВ НА НАВЧАННЯ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ УКРАЇНИ ТА ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ!

10:20 04.04.2024

ВІЛ/СНІД, ТУБЕРКУЛЬОЗ – НЕБЕЗПЕКА, ЯКА СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО!

Досі існує стереотип, що на ВІЛ/СНІД  та туберкульоз хворіють виключно певні категорії людей – працівники секс-індустрії, ЛГБТ, люди, які живуть із залежностями, та колишні ув'язнені. Це давно не так. Люди, що належать до таких спільнот, продовжують потерпати від дискримінації, упередженого ставлення та стигми, але саме вони виборюють доступ до якісної медицини та ліків. ВІЛ-інфекція на початку схожа на застуду, а через 8-12 років переходить у стадію СНІД, під час якої інфікований помирає від важких супутніх захворювань. Отже, хвороба, яку викликає ВІЛ, протікає у кілька етапів.

10:04 03.04.2024

Сільгоспвиробники можуть отримати дотацію з державного бюджету

Доводимо до Вашого відома, що постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300. були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 2022 року №918 (далі - Порядок).

14:45 02.04.2024