Новини Крупецької територіальної громади

Дата: від до Скинути

4 червня – День вшанування пам’яті дітей  які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

4 червня – День вшанування пам’яті дітей які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації

День пам'яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України, — державний пам'ятний день в Україні, який відзначається щорічно 4 червня та був запроваджений для вшанування пам'яті дітей, які загинули в результаті російсько-української війни з 2014 року постановою Верховної Ради України 1 червня 2021 року.

13:31 04.06.2023

З нагоди Дня захисту дітей вручено подарунки дітям вразливих категорій

З нагоди Дня захисту дітей Службою у справах дітей Крупецької сільської ради було вручено подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям, які перебувають в складних життєвих обставинах та дітям з інвалідністю.

16:34 01.06.2023

Продзвеніли  дзвоником останнім безтурботні шкільні роки дитинства для 200-т  випускників Крупецької громади

Продзвеніли дзвоником останнім безтурботні шкільні роки дитинства для 200-т випускників Крупецької громади

Останній дзвінок – велике загальношкільне свято,  адресоване випускникам, учням, які перейдуть до наступного класу, вчителям і батькам, – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке відбувається в кожному закладі загальної середньої освіти.

15:54 31.05.2023

Що робити, якщо ви стали свідком домашнього насильства: пояснюють юристи

Про те, що у певній родині систематично трапляється домашнє насильство, можуть не знати навіть найближчі родичі. Причини, чому постраждала людина не розповідає про те, що відбувається, можуть бути різними: небажання псувати репутацію сім’ї або ж навіть страх того, що, у випадку звернення до правоохоронців, ситуація може погіршитись.

14:52 31.05.2023