1 червня - День захисту дітей

Дата: 01.06.2023 10:40

Дорогі діти, шановні батьки!

1 червня ми відзначаємо ще одне сімейне свято - День захисту дітей.

На жаль цьогоріч ми та наші діти зустрічаємо його в умовах війни. Російська агресія уже  забрала життя та скалічила декілька сотень українських  дітей. Однак, ми віримо, що покарання за ці страшні злочини – неминуче. Наше завдання сьогодні зробити все можливе для захисту наших дітей та наближення Перемоги.

В цей день ми звертаємо особливу увагу на дітей, які втратили своїх батьків, наших Захисників, а також дітей, батьки яких зараз захищають нашу державу на фронті. Не забуваємо дітей інших вразливих категорій – сиріт, дітей з інвалідністю, дітей із кризових сімей, які є у нашій громаді. Усі вони потребують нашої  підтримки.

Пам’ятаємо, що  діти – це наше майбутнє, майбутнє нашої держави. Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Бажаю нашим дітям зростати в мирі та у родинному затишку, бути здоровими, радісними та успішними, а батькам – бути відповідальними, справедливими та чуйними у вихованні своїх дітей.

Крупецький сільський голова                                    Віталій МОШКУН