Податкова інформує

Щоб провести звірку щодо нарахованих податкових платежів скористайтеся власним ґаджетом

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що будь-хто з платників має доступ до власної інформації стосовно своєї діяльності 24/7 за наявності електронного цифрового підпису. Так, в  Е-кабінеті (Електронний кабінет) діє електронний сервіс, з використанням якого платники мають можливість доступу у режимі реального часу до даних інтегрованих карток платників податків, а також отримання підтверджуючого документу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення.

14:07:32 04.04.2024

Військовий збір: платники податків Рівненщини спрямували до держбюджету 181,3 млн гривень

За січень-березень 2024 року платники податків Рівненщини перерахували до держбюджету 181,3 мільйонів гривень військового збору. За словами в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Рівненській області Івана Гілети, порівняно із січнем-березнем 2023 року сума надходжень зросла на 11 млн гривень.

14:06:55 04.04.2024

З 1 квітня розмір мінімальної зарплати становить 8000 гривень

ГУ ДПС у Рівненській області нагадує роботодавцям, що мінімальна заробітна плата — це законодавчо встановлений мінімум оплати за некваліфіковану, просту працю в розрахунку за місяць або годину роботи. Саме такий мінімум роботодавець може виплатити працівнику легально: нижчу оплату пропонувати та виплачувати власник бізнесу не має права.

14:06:16 04.04.2024

Порядок обчислення та сплати фізично особою транспортного податку у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування протягом звітного року

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що згідно з п.п. 267.6.5 п. 267.6 ст. 267 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі переходу права власності на об’єкт оподаткування від одного власника до іншого протягом звітного року податок обчислюється попереднім власником за період з 1 січня цього року до початку того місяця, в якому він втратив право власності на зазначений об’єкт оподаткування, а новим власником – починаючи з місяця, в якому він набув право власності на цей об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

15:57:40 03.04.2024

Громадяни - платники податку на нерухоме майно можуть провести звірку щодо об’єктів оподаткування

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують жителям Рівненщини, що відповідно до норм Податкового кодексу України, фізичні особи, які мають у власності квартири, будинки, об’єкти нежитлової нерухомості, земельні ділянки є платниками податку за таке майно.

15:57:02 03.04.2024

Щодо надання в суборенду нерухомого майна ФОП, який застосовує другу групу платника  єдиного податку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Пунктом 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлені умови перебування фізичних осіб – підприємців, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, у відповідних групах платників єдиного податку.

15:56:56 03.04.2024

Про перехід на спрощену систему оподаткування

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до п. 291.2 ст. 291 Податкового кодексу України (із змінами, далі – ПКУ) у главі 1 розд. ХІV «Спеціальні податкові режими» встановлюються правові засади застосування спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, а також справляння єдиного податку.

15:56:33 03.04.2024

До місцевих бюджетів Рівненщини сплачено понад  2 млрд гривень податків

Протягом січня - березня 2024 року надходження податкових платежів до місцевих бюджетів Рівненщини склали 2 млрд 94 млн гривень. За словами в.о. начальника ГУ ДПС у Рівненській області Андрія Троцка, ця сума перевищує показники за аналогічний період 2023 року на 404 млн гривень.

15:56:25 03.04.2024

До місцевих бюджетів Дубенського району надійшло майже 48 мільйонів гривень єдиного податку

Перший квартал 2024 року додав місцевим бюджетам Дубенщини 47,9 млн гривень єдиного податку. Таким чином, надходження єдиного податку у січні-березні 2024 року на 48,2 відсотки перевищують показники аналогічного періоду минулого року.

15:55:37 03.04.2024