Сплатити  податки і збори фізичні особи можуть в Електронному кабінеті

В ГУ ДПС у Рівненській області звертають увагу платників податків, що згідно з абзацами першим та другим п. 42 прим. 1.2 ст. 42 прим. 1 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) Електронний кабінет забезпечує можливість реалізації платниками податків прав та обов’язків, визначених ПКУ та іншими законами, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, та нормативно-правовими актами, прийнятими на підставі та на виконання ПКУ та інших законів, контроль за дотриманням яких покладено на контролюючі органи, в тому числі, шляхом, зокрема, перегляду інформації про платника податків, що збирається, використовується та формується контролюючими органами у зв’язку з обліком платників податків та адмініструванням податків, зборів, митних платежів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), здійсненням податкового контролю, у тому числі дані оперативного обліку податків, зборів, єдиного внеску (у тому числі дані інтегрованих карток платників податків), дані системи електронного адміністрування податку на додану вартість, дані системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, а також одержання такої інформації у вигляді документа, який формується автоматизовано шляхом вивантаження відповідної інформації з електронного кабінету із накладенням кваліфікованого електронного підпису посадової особи контролюючого органу та кваліфікованої електронної печатки контролюючого органу із застосуванням засобів кваліфікованого електронного підпису чи печатки, які мають вбудовані апаратно-програмні засоби, що забезпечують захист записаних на них даних від несанкціонованого доступу, від безпосереднього ознайомлення із значенням параметрів особистих ключів та їх копіювання.

13:14:55 05.04.2024

Сплатити  податки і збори фізичні особи можуть в Електронному кабінеті

13:14:54 05.04.2024

Платники податків Рівненщини з початку року спрямували на соціальні гарантії понад 2,8 млрд гривень

Упродовж січня – березня 2024 року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили 2 млрд 866 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, такі надходження єдиного внеску на 275 млн грн перевищили надходження січня - березня минулого року.

13:14:42 05.04.2024

Право на податкову знижку за витратами, понесеними на переобладнання автомобіля на газ

Головне управління ДПС в Рівненській області звертає увагу громадян, що платник податку має право включити до податкової знижки у зменшення оподатковуваного доходу фактично здійснені ним протягом звітного податкового року витрати у вигляді суми коштів, сплачених на переобладнання власного транспортного засобу, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

13:14:11 05.04.2024

Про визначення МПЗ у разі переходу протягом календарного року права власності на земельну ділянку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що мінімальне податкове зобов’язання (МПЗ) це – мінімальна величина податкового зобов’язання із сплати податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, пов’язаних з виробництвом та реалізацією власної сільськогосподарської продукції та/або з власністю та/або користуванням (орендою, суборендою, емфітевзисом, постійним користуванням) земельними ділянками, віднесеними до сільськогосподарських угідь. Це визначено, підпунктом 14.1.114 прим. 2 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями.

13:13:50 05.04.2024

Про терміни використання РРО та їх заміну

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує суб`єктам підприємницької діяльності, які при розрахунках за готівку використовують реєстратори розрахункових операцій, що термін використання РРО становить не більше 7 років з моменту введення в експлуатацію, або не повинен перевищувати 9 років з дати випуску.

13:13:33 05.04.2024

Право фізичних осіб - платників податку на проведення звірки

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Положеннями статей 266, 267, 286 Податкового кодексу України передбачено право фізичних осіб - платників податку на майно (податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, плати за землю) звернутись з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних, які стали підставою для визначення ним розміру податкових зобов'язань в податковому повідомленні-рішенні.

13:13:10 05.04.2024

Щоб провести звірку щодо нарахованих податкових платежів скористайтеся власним ґаджетом

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що будь-хто з платників має доступ до власної інформації стосовно своєї діяльності 24/7 за наявності електронного цифрового підпису. Так, в  Е-кабінеті (Електронний кабінет) діє електронний сервіс, з використанням якого платники мають можливість доступу у режимі реального часу до даних інтегрованих карток платників податків, а також отримання підтверджуючого документу щодо стану розрахунків платника з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення.

14:07:32 04.04.2024

Військовий збір: платники податків Рівненщини спрямували до держбюджету 181,3 млн гривень

За січень-березень 2024 року платники податків Рівненщини перерахували до держбюджету 181,3 мільйонів гривень військового збору. За словами в.о. заступника начальника ГУ ДПС у Рівненській області Івана Гілети, порівняно із січнем-березнем 2023 року сума надходжень зросла на 11 млн гривень.

14:06:55 04.04.2024