Податкова інформує

Майже 550 тис грн екологічного податку надійшло від підприємств Дубенського району

За два місяці цього року суб’єкти господарювання Дубенщини, які здійснюють викиди забруднюючих речовин, перерахували до бюджетів усіх рівнів 549 тис гривень екологічного податку.

11:21:14 20.03.2024

Заяву про видачу Довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи, у тому числі для виїзду за кордон на постійне місце проживання, можна подати в електронному вигляді

Пунктом 179.3 ст. 179 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) встановлено, що платники податку – резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані подати до контролюючого органу податкову декларацію про майновий стан і доходи (далі – Декларація) не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.

15:09:47 19.03.2024

Сплатити податки можна через Електронний кабінет

Головне управління ДПС у Рівненській області звертає увагу платників податків, що в ІКС «Електронний кабінет» запроваджено електронний сервіс з використанням якого платники мають можливість доступу у режимі реального часу до даних інтегрованих карток із сплати податків, зборів та інших платежів.

15:09:29 19.03.2024

Територіальні громади Рівненщини отримали понад пів мільйона гривень транспортного податку

З початку поточного року до бюджетів територіальних громад Рівненщини платниками податків перераховано 505,4 тис гривень транспортного податку, що більше надходжень відповідного періоду 2023 року на 83 відсотки. Основна сума, а це 231,6 тис гривень, сплачена юридичними особами. Внесок фізичних осіб склав майже 273,8 тис гривень.

15:08:03 19.03.2024

Оподаткування доходів у вигляді виграшів та призів

Головне управління ДПС у Рівненській області, звертає увагу, що до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включаються, зокрема, доходи у вигляді виграшів, призів, які оподатковуються відповідно до норм п. 170.6 ст. 170 ПКУ.

15:21:23 18.03.2024

Нарахування ЄВ працівнику, який надав копію довідки про встановлення групи інвалідності

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) для платників, зазначених у ст. 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. бази нарахування ЄВ.

15:20:04 18.03.2024

Електронні форми документів доступні платникам на веб-порталі ДПС

ГУ ДПС у Рівненській області нагадує, що електронний документообіг між платником податків та контролюючим органом здійснюється відповідно до Податкового кодексу України (далі – Кодекс), законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» без укладення відповідного договору (абзац перший пункт 42.6 статті 42).

15:19:50 18.03.2024

Підприємства та компанії Рівненщини сплатили понад 70 млн грн податку на прибуток

В Головному управлінні ДПС у Рівненській повідомляють, що за січень - лютий 2024 року юридичні особи  сплатили до зведеного бюджету 70,2 млн гривень податку на прибуток підприємств. Із цієї суми до державного бюджету було спрямовано 62,3 млн гривень, а до місцевого бюджету – 7,9 млн гривень.

15:19:34 18.03.2024