Новини Крупецької територіальної громади

Що необхідно знати новоствореному підприємцю

Що необхідно знати новоствореному підприємцю Реєстрація суб’єктом підприємницької діяльності покладає певну відповідальність на громадянина. Незнання закону не звільняє громадянина від відповідальності за його порушення.

09:23 21.10.2021

Радивилівські, Крупецькі та Козинські працедавці спрямували до бюджету майже 120 мільйонів гривень ПДФО Протягом дев’яти місяців цього року до зведеного бюджету Радивилівські, Крупецькі та Козинські працедавці спрямували 118,7 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Рівень сплати до минулорічних показників зріс на 20 мільйонів гривень або на 20,4 відсотки.

09:21 21.10.2021

Інформація щодо прийняття працівника на роботу

Інформація щодо прийняття працівника на роботу Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській  області інформує, що відповідно до ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України (КЗпП) роботодавець зобов’язаний повідомляти орган податкової служби про прийняття працівника на роботу. Повідомлення про прийняття працівника на роботу (Повідомлення) необхідно подати до початку роботи, але після видання наказу про прийняття на роботу.

09:18 21.10.2021

Зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств

Зміни до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств Дубенський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області інформує, що Державна податкова служба України у листі від 27.09.2021 № 21953/7/99-00-21-02-01-07 надала роз’яснення щодо змін до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств.

22:25 10.10.2021

Сплата майнових податків обов’язкова

Сплата майнових податків обов’язкова Дубенська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області  нагадує про необхідність усіх власників та користувачів земельних ділянок, нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки та транспортних засобів,  якими не сплачено вищевказані майнові податки, терміново сплатити податкові зобов’язання з податку на майно, визначені в податкових повідомленнях-рішеннях.

22:23 10.10.2021

Коли підприємці звільняються від сплати єдиного податку

Коли підприємці звільняються від сплати єдиного податку Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області інформує підприємців – платників єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку:

22:21 10.10.2021