Новини Крупецької територіальної громади

Операції, які платники ПДВ оподатковують за ставкою 7 відсотків

Операції, які платники ПДВ оподатковують за ставкою 7 відсотків Дубенський відділ камеральних перевірок управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що Податковим кодексом України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – Кодекс) встановлено знижену ставку податку на додану вартість у розмірі 7 відсотків до операцій з постачання ряду товарів та послуг.

10:37 08.11.2021

Щодо бази для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування для валютних цінностей Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що база для нарахування збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування визначається виходячи із конкретних об’єктів декларування.

09:34 08.11.2021

Громадян України має право на добровільну сплату єдиного внеску

Громадян України має право на добровільну сплату єдиного внеску Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до Закону України від 08.07.2010 № 2464-VI платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є роботодавці – юридичні особи та фізичні особи – підприємці, зокрема ті, які використовують працю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.

15:36 04.11.2021

Чи підлягає перевірці одноразова (спеціальна) добровільна декларація

Чи підлягає перевірці одноразова (спеціальна) добровільна декларація Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до п. 15 підрозділу 94 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – Кодекс) одноразова (спеціальна) добровільна декларація підлягає перевірці у спеціальному порядку.

15:35 04.11.2021

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді   Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.

11:13 03.11.2021