Свічки для захисників

Дата: 10.11.2022 17:30

На початку листопада мешканці села Михайлівка розпочали добру благочинну справу на допомогу нашим захисникам, синам і донькам  України, хто день в день у жорстоких боях з російським ворогом тримає над нами небо,  захищаючи нас у повітрі, на морі і суші.

У приміщенні сільського клубу виготовляють свічки для  наших воїнів з надією,  що кожна виготовлена власноруч свічка хоч трішечки зігріє своїм теплом наших захисників, а спільна і сильна материнська молитва стане їм міцним  і надійним оберегом та допоможе  у тяжку хвилину.

Завідувач клубу села Михайлівка Ірина Гулійчук, бібліотекар ПШБ села Михайлівка Ольга Мокра  і вчитель філії Михайлівська гімназія Крупецького ліцею  Ірина Гудима висловлюють слова вдячності усім небайдужим мешканцям громади, які долучилися  до цієї благочинної справи та запрошують мешканців навколишніх сіл Крупецької громади і надалі брати участь у благодійних акціях на підтримку наших захисників та захисниць, з вірою - Україна переможе!