Новини Крупецької територіальної громади

2 лютого 2024 року помер наш захисник Бочилюк Олександр Васильович

Сумна звістка надійшла у Крупецьку громаду. 2 лютого 2024 року помер наш захисник, мешканець с. Засув Михайлівського старостинського округу, Бочилюк Олександр Васильович, 31.05.1974 року народження. Олександр Бочилюк проходив військову службу в зводі забезпечення самохідного артилерійського дивізіону. До мобілізації працював на комбінаті хлубопродуктів. У померлого військовослужбовця залишились мама і сестра. Жалобний кортеж із тілом воїна Олександра Бочилюка прибуде у Крупецьку громаду в понеділок, 5 лютого. Про час прибуття кортежу буде повідомлено додатково.

15:31 04.02.2024

Обережно! Пташиний грип!

У зв’язку із погіршенням епізоотичної ситуації щодо грипу серед домашньої і дикої птиці та реєстрацією з початку цього року на території України 5 випадків даного захворювання, в тому числі 1 на території нашої області, з метою посилення контролю та підтримання стабільної благополучної ситуації щодо даного захворювання на території області, доводимо до відома населення інформацію щодо здійснення заходів по профілактиці грипу птиці.

12:38 01.02.2024

Пом'янімо воїна-захисника Олександра Мошкуна

1 лютого 2024 року виповнюється 40 днів від дати смерті воїна Олександра Мошкуна 1974 року народження, який передчасно помер 24 грудня 2023 року при виконанні військового обов'язку. Просимо жителів громади пом'янути померлого воїна-земляка і помолитись за упокій його душі.

19:24 30.01.2024

Мешканці Хотинського старостинського округу зібрали допомогу для захисників, які дислокуються на Рівненщині

Мешканці Хотинського старостинського округу зібрали чергову гуманітарну допомогу для наших захисників, які дслокуються на Рівненщині, зокрема зібрано 300 кг картоплі, також парафіяни Свято Покровської церкви УПЦ зібрали близько 150 кг  консервації, печива, олії, цукерок,круп, яблук.

12:12 29.01.2024