Новини Крупецької територіальної громади

Соціальна допомога "ДИТИНА НЕ ОДНА"

Допомога «Дитина не одна» призначена для дітей, які залишились без батьківського піклування, але не набули статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування, та були влаштовані в сім’ю родичів, знайомих, прийомну сім’ю, ДБСТ.

16:59 28.03.2024

Указом Президента України відзначено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) загиблих героїв з Крупецької громади Руслана Шанковського та Сергія Любенка

27 березня ордени "За мужність" ІІІ ступеня були вручені рідним загиблих героїв Дубенщини, серед яких 2 воїнів із Крупецької громади.

16:06 28.03.2024

Пробаційний нагляд за кримінальні правопорушення: що передбачено новим Законом?

28.03.2024 набере чинності Закон України «Про внесення змін до Кримінального, Кримінального процесуального кодексів України та інших законодавчих актів України щодо удосконалення видів кримінальних покарань» .

12:18 28.03.2024

РЯТІВНИЙ ЗАСТОСУНОК: ЯК ЖІНКАМ ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ДОМАШНЬОГО НАСИЛЬСТВА

За статистикою, щороку в Україні приблизно 1,1 мільйона людей зазнають насильства, 90% з тих, хто звертається по допомогу, становлять жінки. Страх, стигма та відсутність інформації часто стають перепонами на шляху до пошуку допомоги.

10:07 22.03.2024

Щодо запобігання виникненню пожеж  на об’єктах магістральних нафтопродуктопроводів

Щодо запобігання виникненню пожеж на об’єктах магістральних нафтопродуктопроводів

У зв'язку з настанням весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2024 року, з метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення належного протипожежного стану об'єктів магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта», що знаходяться на території Крупецької сільської ради, на виконання вимог статей 12 та 22 (пункт 3в) «Закону України про правовий режим земель охоронних зон об'єктів магістральних трубопроводів», розділу ІІ (пункт 19) «Правил пожежної безпеки в Україні», затверджених наказом МВС України №1417 від 30.12.2014.

12:04 21.03.2024

Оформлення паспортних документів за кордоном

Перший відокремлений підрозділ ДП «Документ», що належить до сфери управління Державної міграційної служби України, був відкритий у Республіці Польща, у Варшаві, й почав працювати в липні 2022 року. Його роботу запровадили в межах експериментального проєкту щодо оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон українським громадянам, які виїхали з перших днів російської агресії й перебувають за межами України.

15:12 19.03.2024

УВАГА! Трансжири - вбивають повільно, але певно

Якщо ви хочете схуднути і зберегти своє здоров'я, то слід виключити зі свого раціону продукти, що містять трансжири. Фактично, надмірне споживання трансжирів збільшує ризик ожиріння, серцевих захворювань і раку.  Але дорослі та діти в усьому світі щодня споживають їх в надмірній кількості у вигляді нездорової їжі або фаст-фуду.

10:45 19.03.2024

Жителі Хотинського старостинського округу зібрали чергову партію допомоги захисникам

Жителями с. Хотин, с. Полуничне в березні зібрано 21170 грн. Закуплено маскукальні сітки (6 шт.). Також сформовано партію засобів гігієни, шкарпеток, кава, чай. Все буде відправлено захисникам громади на передову.

14:58 18.03.2024

15 березня в Крупці відбувся захід "Млинці смакуй - весну відчуй!"

15 березня Центр культурних послуг та ЦДЮТ "Креатив" пригощали усіх бажаючих млинцями 🥞.  Дякуємо вам за активність та ваші донати.           Окрема подяка ПП Мирончуку Сергію Володимировичу за надану допомогу в підготовці проведення заходу. Спільними зусиллями вдалось зібрати - 7620грн. Усі кошти будуть витрачені на закупівлю турнікетів.

10:46 16.03.2024