Новини Крупецької територіальної громади

Подяка благодійникам за допомогу для захисників

Висловлюю щиру подяку від свого імені та імені свого двоюрідного брата Василя К, який зараз  захищає Україну на запорізькому напрямку, небайдужим людям, які допомогли мені зібрати і відправити передачу нашим захисникам.

15:57 31.10.2023

Учні Боратинської початкової школи зустрілись з воїном ЗСУ Павлом Страшко

27 жовтня учні Боратинської початкової школи мали зустріч з воїном ЗСУ, випускником нашого закладу Павлом Ігоровичем Страшко. Наші захисники потребують уваги, поваги, тепла, співчуття, розуміння, вдячності та допомоги. Тож, всією шкільною родиною було зібрано посилки для наших воїнів на Запорізький напрямок, які і передали нашому захиснику. СПІЛЬНО ДО ПЕРЕМОГИ!

14:19 27.10.2023

Жителі Теслугівського старостинського округу відправили продукти харчування хворим

24 жовтня 2023 року жителі Теслугівського старостинського округу Крупецької сільської ради відправили продукти для харчування хворих, які перебувають на стаціонарному лікуванні у Радивилівській центральній міській лікарні. Багато сімей долучилися до благодійної справи. Відправлено більше 2 тонн овочів, консервації. Дякуємо усім небайдужим людям, що долучились до благодійної акції!

07:31 25.10.2023

Пом'янімо загиблого земляка Ігоря Шанковського- 25 жовтня минає 40 днів від дати загибелі. Відео жалобної церемонії

25 жовтня минає 40 днів від дати загибелі воїна Руслана Шанковського. Закликаємо жителів громади пом'янути загиблого земляка і помолитися за упокій його душі.

20:59 24.10.2023

ІНСТРУМЕНТИ ВПЛИВУ НА ПРАВОПОРУШНИКІВ ЗАДЛЯ УБЕЗПЕЧЕННЯ СУСПІЛЬСТВА

Пробація – це система заходів кримінально-правового реагування,  альтернативні покаранню у вигляді позбавлення або обмеження волі. У світі вона існує вже більше 200 років, але для України це відносно нова система, адже Закон «Про пробацію» був ухвалений в 2015 р. Варто зауважити, що пробація – це не покарання, яке застосовується замість позбавлення волі, а система, яка передбачає в тому числі і покарання, альтернативні позбавленню волі. Пробація не означає можливість правопорушнику уникнути покарання.

10:04 23.10.2023

21 жовтня 2023 минає річниця з дати загибелі Тараса Юзвяка

Сьогодні минає перша річниця від дня загибелі Тараса Юзвяка, нашого земляка, воїна-захисника, героя, який віддав своє життя за рідну землю, за нашу волю і незалежність, за наше мирне майбутнє. Тарас Юзвяк став на захист нашої держави ще у 2014 році, ніс службу у зоні АТО, ООС. Тож коли у 2022 році почалось повномасштабне вторгнення росії в Україну, Тарас не задумуючись взяв до рук зброю і знову став на захист Батьківщини. Загинув наш захисник, Тарас Юзвяк, 21 жовтня 2022 року, виконуючи свій обов'язок по захисту держави від рук російських окупантів, на Бахмутському напрямку. Схиляємо голови у вічній скорботі за втраченим молодим життям. Пам'ять про Тараса Юзвяка назавжди залишиться в наших серцях. Слава Україні! Героям слава!

09:11 21.10.2023

Відбулась лінійка-реквієм по загиблому воїну Тарасу Юзвяку

Ще зовсім недавно українці жили під мирним небом, радісно зустрічали світанки, ростили дітей і не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною. В один день, лютневої ночі 2022 року, наше життя змінилося. Майже кожну родину опалило полум’я військових дій, які розпочалися на території нашої держави. Ця війна для нас священна, вона змінила не лише українців. Щоденно наші воїни віддають життя за кожного з нас. Трагедія родин загиблих воїнів – це трагедія не лише нашого села, а й усієї держави. Обездолені жінки, осиротілі діти, в чиїх очах вічна скорбота – результат жорстокої війни, яку веде з Україною росія. Скільки б часу не минуло, не зітруться імена тих, хто не повернувся з війни.

16:30 20.10.2023

Голова Дубенської РВА Всеволод Пекарський вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) рідним загиблого воїна Василя Гаврилюка

Сьогодні,19 жовтня 2023 року, рідним Василя Гаврилюка голова Дубенської РВА Всеволод Пекарський вручив Орден «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). Таку нагороду сьогодні отримали родини п’ятьох полеглих із Дубенщини.

16:16 19.10.2023