Новини Крупецької територіальної громади

Дата: від до Скинути

Мінсоцполітики: Українці, які опалюють своє житло дровами та вугіллям, отримають додаткову підтримку

Для того, щоб кожна родина, яка обігріває в зимовий період своє житло дровами чи вугіллям, могла впевнено пройти зимовий період, Уряд ухвалив рішення, яке суттєво підвищить допомогу на придбання твердого пічного палива для тих, хто потребує такої підтримки.

20:25 28.11.2023

Вітаємо переможницю ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури

Вітаємо Труш Анастасію, ученицю 9 класу Крупецького ліцею, яка здобула ІІ місце  в  ІІ (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови і літератури.

15:03 28.11.2023

Міжнародна акція "16 днів проти насильства". Нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства

У рамках міжнародної акції «16 днів проти насильства» нагадуємо про проблеми подолання різних форм домашнього насильства, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. ➡️ Однією з форм домашнього насильства є фізичне. Це порушення закону, яке проявляється у різних видах: від побоїв до обмеження свободи та примусового вживання шкідливих речовин.   📌 Фізичне насильство не знає ані статевих, ані вікових чи соціальних меж. Від нього страждають як жінки, так і чоловіки, дорослі та діти. Навіть «незначний» його прояв є неприйнятним! 📌 ️ Сексуальне насильство є важливою проблемою сучасного світу. Воно має різні форми: від небажаних дотиків чи домагань до навіть зґвалтування. На жаль, сексуальне насильство може трапитись з будь-ким, незалежно від віку, соціального статусу чи обережності. Тому варто знати як звернутися по допомогу до органів правопорядку.   📌 Сексуальне насильство має серйозні наслідки для фізичного і психічного здоров'я. Воно не тільки викликає фізичні травми, а й збільшує ризик проблем з сексуальним і репродуктивним здоров'ям, що мають як негайні, так і віддалені наслідки! ☎️ Якщо Ви постраждали від домашнього насильства чи сексуального насильства або стали його свідками, не мовчіть! Телефонуйте за номером 102. Підтримка завжди поруч!

14:29 27.11.2023

Учениці Крупецького ліцею посіли призові місця в ХІV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Підведено підсумки ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

14:17 27.11.2023

В Крупецькій сільській раді діятиме резиденція Святого Миколая!

До відома жителів Крупецької територіальної громади! В приміщенні Крупецької сільської ради за адресою: с.Крупець, вул.Довга 68, (вхід з правого крила), упродовж місяця відповідно до графіка діятиме РЕЗИДЕНЦІЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

21:09 26.11.2023

25 листопада – День пам’яті жертв Голодоморів в Україні

Указом Президента України від 26 листопада 1998 року № 1310/98 «Про встановлення Дня пам'яті жертв голодоморів» в Україні було встановлено День пам'яті жертв голодоморів, який відзначається щорічно у четверту суботу листопада.

09:21 25.11.2023

«Пенітенціарна пробація – повернення в суспільство»

Для засуджених, особливо тих, які тривалий час відбували покарання, адаптація до життя на волі в сучасних умовах може бути досить складною. З’являються такі труднощі, як: побутова невлаштованість, відсутність житла, значні складнощі у працевлаштуванні та ін.. Проблеми у відновленні свого соціального статусу та поверненні до нормальних умов життя призводять до того, що особи, які звільнилися з установ виконання покарань, знову стають  на кримінальний шлях, через що підвищується рівень рецидиву злочинів.

15:45 22.11.2023