02 Грудня, 2022 р., 13:58
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що перелік окремих форм та умов проведення діяльності у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, яким дозволено проводити розрахункові операції без застосування РРО та/або ПРРО з використанням РК та КОРО (далі – Перелік) затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 23.08.2000 №1336 «Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Постанова).
02 Грудня, 2022 р., 13:55
Від сплати транспортного податку місцеві бюджети Дубенського району за десять місяців 2022 року отримали 304,6 тис гривень. Левова частка від цієї суми надійшла від юридичних осіб – 300,5 тис гривень, від фізичних осіб - 4,1 тис гривень
02 Грудня, 2022 р., 13:54
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що податковий орган зобов’язаний вести оперативний облік податків, зборів, платежів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування щодо кожного платника. Порядок ведення такого обліку  затверджено наказом Міністерства фінансів України від 12.01.2021 № 5.
02 Грудня, 2022 р., 13:53
Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, які дії СГ, який після подання реєстраційної заяви за ф. № 1-ПРРО (J/F1316603, далі – заява) отримав квитанцію з помилкою «Адреса розміщення ГО не відповідає реєстраційним даним», якщо вказана платником у заяві адреса відповідає даним, зазначеним у повідомленні ф. 20-ОПП.
02 Грудня, 2022 р., 13:52
ГУ ДПС у Рівненській області інформує суб’єктів підприємницької діяльності, що будівлі, приміщення, земля, автомобілі, інше майно, що використовується у підприємницькій діяльності є об’єктами оподаткування, про які потрібно повідомляти контролюючі органи незалежно від того чи вони є власністю, чи використовується на умовах оренди. Звітуючи про ці об’єкти, платники податків мають подавати Форму 20-ОПП «Повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність».
02 Грудня, 2022 р., 13:50
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно відповідно до пункту 9 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу для цілей одноразового (спеціального) добровільного декларування декларант має розмістити кошти в національній та іноземній валютах у готівковій формі та/або банківських металах на поточних рахунках із спеціальним режимом використання в банках України до подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації.
18 Листопада, 2022 р., 14:12
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації відображається, зокрема така інформація:
18 Листопада, 2022 р., 14:11
Упродовж січня-жовтня 2022 року платники території обслуговування Радивилівської ДПІ, що обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, перерахували до місцевих бюджетів 21,8 млн гривень єдиного податку. У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року сума надходжень збільшилась на 653 тис  гривень.
18 Листопада, 2022 р., 14:09
Головне управління ДПС в Рівненській області інформує, що відповідно до п. 256.2 ст. 256 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями об’єктом оподаткування рентною платою за спеціальне використання лісових ресурсів є:
18 Листопада, 2022 р., 14:08
Головне управління ДПС у Рівненській області вчергове нагадує про необхідність, в разі зміни місцезнаходження чи внесення інших змін до своїх облікових даних, подання суб’єктами господарювання повідомлення до контролюючого органу. Інформацію про зміни платник має надавати використовуючи форму 20-ОПП.