16 Січня, 2023 р., 15:32
Протягом 2022 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів громад Радивилівщини 25,4 млн грн єдиного податку. Порівняно з 2021 роком місцеві громади регіону додатково отримали майже 232 тис грн єдиного податку.
12 Січня, 2023 р., 15:32
Головне управління ДПС у Рівненській області, повідомляє, що відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
12 Січня, 2023 р., 15:32
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує громадянам, які здають в оренду житлову чи іншу нерухомість та рухоме майно про обов’язок задекларувати отримані доходи. Відповідно до статті 164 Податкового кодексу декларуванню підлягають доходи, отримані від надання в оренду житлових приміщень, гаражів, дачних будинків, присадибних та інших земельних ділянок. Якщо нерухомість або інше майно орендує юридична особа або фізична особа – підприємець, то податковим агентом є орендар. Він і повинен утримати та перерахувати до бюджету податок на доходи фізичних осіб за ставкою 18 відсотків та військовий збір за ставкою 1,5 відсотків. Якщо ж нерухомість орендує фізична особа, то ПДФО та військовий збір сплачує власник майна.
12 Січня, 2023 р., 15:31
За підсумками 2022 року платники податків перерахували до місцевих бюджетів Радивилівщини 15,3 млн гривень плати за землю. Цей показник збільшився на 2,7 млн гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року.
12 Січня, 2023 р., 15:31
За підсумками 2022 року до місцевих бюджетів Радивилівської, Козинської та Крупецької громад надійшло 4126,7 тис гривень податку на нерухоме майно, відмінного від земельної ділянки. В порівнянні з минулорічними показниками загальна сума податку зросла на 288 тис гривень
04 Січня, 2023 р., 13:01
За підсумками 2022 року платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів  до місцевих бюджетів Дубенського району сплачено 10,8 млн грн.
04 Січня, 2023 р., 13:01
Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що суб’єктам одноразового добровільного декларування надаються певні гарантії, зокрема:
04 Січня, 2023 р., 13:00
Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що тимчасово, з 01 квітня 2022 року до припинення або скасування воєнного, надзвичайного стану на території України, положення розд. XIV ПКУ застосовуються з урахуванням особливостей, передбачених п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.
04 Січня, 2023 р., 12:58
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що з 01.01.2022 застосування реєстратора розрахункових операцій (РРО) та/або програмного РРО (ПРРО) є обов’язковим для фізичних осіб – підприємців – платників єдиного податку ІІ – ІV групи при продажу товарів, робіт, послуг, у разі здійснення ними розрахункових операцій у розумінні Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами.
02 Січня, 2023 р., 11:46
У Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують, що сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової добровільної декларації.