Гарантії суб’єктам одноразового добровільного декларування

Гарантії суб’єктам одноразового добровільного декларування Радивилівська ДПІ Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що відповідно до положень пп. 13 – 17 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу, внесених Законом України від 15.06.2021 №1539-IX, суб’єктам декларування надано певні гарантії при добровільному декларуванні своїх активів, а саме:

09:33:41 14.01.2022

Декларування громадянами доходів при отриманні спадку

Декларування громадянами доходів при  отриманні спадку Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області повідомляє, що з початку 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.

09:31:05 14.01.2022

Щодо обмеження виїзду за кордон керівників боржників

Щодо обмеження виїзду за кордон керівників боржників Фахівці Дубенського відділу по роботі з податковим боргом Головного управління ДПС у Рівненській області інформують, що до суттєвих новацій Закону України від 30.11.2021 р. №1914-XI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень"(далі -  Закон № 1914) можна зарахувати й тимчасове обмеження виїзду за кордон керівників боржників.

09:29:18 14.01.2022

До уваги роботодавців!

До уваги роботодавців!     Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до статті  8  Закону України від 02.12.2021 № 1928-ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік» (далі – Закон №1928-ІХ) визначений розмір мінімальної   заробітної  плати з 1 січня 2022 року в сумі 6500 грн.

09:25:49 14.01.2022

Оподаткування доходів від продажу сільгосппродукції

Оподаткування доходів від продажу сільгосппродукції Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що дохід від продажу сільськогосподарської продукції (крім тваринництва), який перевищує 12 розмірів МЗП, тобто у 2021р. – 72000 грн., у 2022 р. - 78000 грн, буде оподатковуватися ПДФО у розмірі 18% та 1,5% військового збору. Фізичні особи, які вирощують на власних земельних ділянках продукції для подальшого продажу, незалежно від їх розмірів та планують у подальшому реалізувати такі продукти, звільняються від  оподаткування лише у випадку отримання протягом року доходу від торгівлі менше ніж 12 МЗП встановленої на 1 січня звітного (податкового) року.

16:41:07 11.01.2022

Чи необхідно подати Декларацію, якщо фізична особа володіє коштами, які розміщенні на депозитному (вкладному) банківському рахунку? Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.

16:39:24 11.01.2022