Про повторно подану звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію

Про повторно подану звітну одноразову (спеціальну) добровільну декларацію В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що у відповідності до норм розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі – ПКУ) у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – Збір), зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації (далі – Декларація) у встановлений строк, Декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються державні гарантії та звільнення від відповідальності.

15:42:09 17.01.2022

Податкова соціальна пільга фізичній особі в 2022 році

Податкова соціальна пільга фізичній особі в 2022 році Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що з 1 січня 2022 року відповідно до статті 7 Закону України від 02.12.2021 № 1928-ІХ «Про Державний бюджет України на 2022 рік» установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб у сумі 2481 грн.

15:41:42 17.01.2022

На обороноздатність країни платники Радивилівської, Крупецької та Козинської громад перерахували майже 14 млн грн Протягом 2021 року з легальних доходів платників Радивилівської, Крупецької та Козинської громад до держбюджету сплачено 13 мільйонів 967 тисяч гривень військового збору. Надходження перевищили минулорічні  показники на 2,9 мільйона гривень, а темп приросту 26,6 відсотки.

15:40:12 17.01.2022