Новини Крупецької територіальної громади

Дата: від до Скинути

Жителі Рідківського старостинського округу зібрали чергову партію гуманітарної допомоги для наших захисників та постраждалих від бойових дій. Допомогу вагою близько 250 кг передано у волонтерський центр ГОВ "Слава Україні". Відправлено потрібні речі, на які є запит, та продукти, а саме: - інструменти (лопати штикові та совкові 10 шт, 2 кирки, сокиру, 2 молотки) - засоби гігієни та предмети першої необхідності - малюнки та браслети від учнів Митницької гімназії, - продукти харчування (свіжі огірки приблизно 60 кг, квашені огірки приблизно 50 кг, печиво 35 кг, каву, чай, м'яту суху для чаю, сало та смалець приблизно 10 кг, варення приблизно 15 кг, різні закрутки приблизно 30 кг). Дякуємо усім небайдужим жителям за допомогу та щедрість!

14:53 20.07.2023

Інформація для власників фермерських господарств щодо реєстрації в системі ДАР для отримання державної допомоги

У Державному аграрному реєстрі (ДАР) з’явився новий функціонал, який дозволить фермерським господарствам отримувати допомогу на усі землі у складі фермерського господарства, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.

16:59 19.07.2023

МВС України інформує. На які виплати має право військовополонений та члени його сім'ї

Разом із Героєм України, нацгвардійцем Дмитром Фінашиним, пояснюємо, на які виплати має право військовополонений та члени його сім'ї: На які виплати, крім грошового забезпечення, має право військовослужбовець, який захоплений в полон, та члени його родини? Який порядок отримання грошової допомоги? Який документ підтверджує факт перебування в полоні?  Телефон довіри: +380 89 420 1866 (цілодобово)

15:51 18.07.2023

Допоможіть встановити місцезнаходження зниклої радивилівчанки

Поліцейські відділення поліції №2 (м. Радивилів) Дубенського РВП та рідні розшукують Бєлякову Галину Іванівну, 1942 р.н.  Пенсіонерка близько опівдня 12 липня пішла з дому та не повернулася. Із заявою до поліції звернувся її 49-річний син. Прикмети зниклої: на вигляд 75-80 років, ріст 160-165 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, волося сиве довге. Була одягнута у синій халат, чорні штани, резинові тапочки, хустка чорного кольору. Документів при собі не мала.  Жінка погано орієнтується на місцевості. Востаннє її бачили близько 18 години у селі Михайлівка колишнього Радивилівського району, куди вона приїхала маршрутним таксі. Якщо вам відома будь-яка інформація про місцеперебування зниклої, просимо повідомити до поліції за номерами телефонів: 0938400503, (03633) 4-10-02 (ч/ч) або 102.

10:36 17.07.2023

Петиція про присвоєння звання Героя України Юзвяку Тарасу. Потрібно зібрати 490 голосів! Залишається 8 днів!

Просимо пітримати петицію про присвоєння почесного звання Герой України (посмертно) Юзвяку Тарасу Андрійовичу. Залишилось зібрати 490 голосів! До завершення збору голосів залишається 8 днів! Просимо усіх небайдужих громадян, хто ще не підписав петицію, віддати свій голос і вшанувати пам'ять загиблого земляка. https://petition.president.gov.ua/petition/190792

09:44 17.07.2023

До відома платників земельного податку

Рішенням сільської ради від 14 липня 2023 року №2110 «Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів», затверджено технічні документації із нормативної грошової оцінки земельних ділянок населених пунктів с. Рідків, с.Митниця, с.Нова Митниця, с.Крупець, с.Срібне, с.Заміщина, с.Баранне, с.Гайки, с.Михайлівка, с.Засув, с.Ситне, с.Карпилівка, с.Гайки-Ситенські, с.Коти, с.Табачуки Крупецької сільської ради Дубенського району Рівненської області.

17:20 14.07.2023

Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надасть мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе отримати 1 тонну нітроамофоски (NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення. Загалом українським агровиробникам передадуть 12 тис. тонн добрив. За підтримки Міністерства з аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному аграрному реєстрі (ДАР). Подробиці - https://griml.com/6njaL Також слідкуйте за новинами Міністерства  Viber - https://bit.ly/3PW6Rrm Telegram - https://t.me/mapfu2022 YouTube - https://www.youtube.com/channel/UCPSczga0I1kCe0OzVVdfIqw Twitter - http://twitter.com/Ministry_agroUA

17:19 13.07.2023