ТАРАСЮК Віктор Петрович

ТАРАСЮК ВІКТОР ПЕТРОВИЧ
24.03.1970 - 19.06.2024

загинув в Бахмутському районі Донецької області

похований на кладовищі в с.Срібне

Віктор Тарасюк народився 24 березня 1970 року у с. Срібне, де й проживав із родиною.
Був мобілізований в квітні 2023 року, служив стрільцем-помічником гранатометника мотопіхотного відділення.
Віктор Тарасюк загинув 19 червня 2024 року під час виконання військового обов'язку в результаті скиду вибухового пристрою ворожим БПЛА у Бахмутському районі Донецької області.
До останнього подиху Віктор Тарасюк був вірним військовій присязі та віддав життя, захищаючи нашу Батьківщину.
У загиблого залишились мама, дружина, двоє синів та брат.
Схиляємо голови у глибокій скорботі та поділяємо біль втрати із рідними та близькими нашого загиблого героя.