Особливості оподаткування доходів від власної с/г продукції

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 24.03.2022 № 2142 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» внесено зміни щодо оподаткування ПДФО власно вирощеної с/г продукції.

10:43:03 11.07.2022

Особливості оподаткування доходів від власної с/г продукції

10:42:55 11.07.2022

Що є доходом для ЮО – платника ЄП третьої групи, який на період воєнного стану на території України обрав особливий порядок оподаткування?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), зокрема, доповнено новим п. 9 підрозд. 8 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

10:41:57 11.07.2022

Як здійснюється взяття на облік у контролюючих органах ЮО та їх відокремлених підрозділів або ФОП у період воєнного стану на території України?

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що Законом України від 15 березня 2022 року № 2120-IХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо дії норм на період дії воєнного стану» внесені зміни до Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ), відповідно до яких тимчасово на період до припинення або скасування воєнного стану на території України, справляння податків і зборів здійснюється з урахуванням особливостей, визначених у п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ.

10:40:21 11.07.2022

Оподаткування доходу, отриманого від продажу житлового будинку, якщо протягом звітного року відбувся продаж гаража

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що оподаткування операцій з продажу об’єктів нерухомого майна регламентується ст. 172 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 - VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ).

16:38:44 29.06.2022

Репетитор має подавати декларацію про майновий стан і доходи

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що деклараційна кампанія – 2022 триває. Декларування доходів пов'язано із виконанням фізичними особами платниками податку на доходи фізичних осіб вимог ст. 67 Конституції та норм Податкового кодексу України.

16:37:59 29.06.2022

Нарахування ЄВ працівнику, який надав копію довідки про встановлення групи інвалідності

Дубенський відділ податків і зборів з фізичних осіб та проведення камеральних перевірок управління податкового адміністрування фізичних осіб ГУ ДПС у Рівненській області інформує, що відповідно до ст. 8 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» із змінами та доповненнями (далі – Закон № 2464) єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – ЄВ) для платників, зазначених у ст. 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. бази нарахування ЄВ.

16:36:32 29.06.2022

Платники єдиного податку можуть взяти відпустку

Головне управління ДПС у Рівненській області інформує платників єдиного податку, що відповідно до норм Податкового кодексу України (далі – ПКУ), платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік, на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів  (п. 295.5 ПКУ).

09:31:36 29.06.2022