Вітання Крупецького сільського голови Віталія Мошкуна з нагоди Дня Української Державості

Дата: 15.07.2024 09:42

Вітаю з Днем Української Державності!

День Української Державності символізує важливість та незалежність нашої країни.

Цей день нагадує нам про тисячолітню історію державотворення нашої країни. У це свято ми вшановуємо всі етапи нашого державотворення – від Русі до сьогодення, і всіх, хто доклав зусиль, щоб Україна відбулася як держава.

Після переходу Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря День Української Державності відзначається 15 липня.

День Української Державності є важливим для українців, оскільки він символізує національну ідентичність та гордість за свою країну. Цей день нагадує про важливі події в історії української держави, про боротьбу за незалежність та суверенітет. Це час для вшанування та пам'яті про героїчні поступки попередніх поколінь, які боролися за свободу та незалежність. День Української Державності також є нагадуванням про важливі цінності, які стоять в основі української нації. У цей день ми вшановуємо історію своєї країни, прагнучи зберегти та відзначити непересічне духовне багатство українського народу. Важливість Дня Української Державності полягає в тому, що він допомагає нам зберегти свою ідентичність та пам'ять про історію своєї країни, яка формує нас як націю.

Нехай цей святковий день буде наповнений патріотизмом, гордістю за свою країну та вірою в краще майбутнє.

Бажаю всім мирного неба, процвітання, щастя та єднання! Слава Україні!

Крупецький сільський голова
Віталій МОШКУН