Гуртківці ЦДЮТ "Креатив" долучилися до всеукраїнської акції "Велодень"

Дата: 22.05.2023 16:47

Традиційно, у другій половині травня, ЦДЮТ "Креатив" долучається до всеукраїнської акції «Велодень». Це найбільша велоподія, що об’єднує шанувальників активного відпочинку та велоспорту у Крупецькій громаді. "Велодень" – це захід, що пропагує здоровий спосіб життя та активний відпочинок.
При реєстрації, кожен учасник отримав наклейку з логотипом події, жовто-блакитну стрічку та солодощі.
Цьогоріч, у програмі заходу учасники вправлялися у доланні на велосипеді смуги перешкод - "Фігурне веловодіння". Завзятим до швидкості пропонували спробувати подолати дистанцію "Велоралі".
На території було організовано вело фотовиставку.
Наприкінці серед учасників провели лотерею і вручили вело подарунки, а найспортивніших відзначили грамотами та подарунками на п'єдесталі.
Щиро дякуємо Управлінню освіти, культури туризму, молоді та спорту Крупецької сільської ради, Микола Сова , ГО "ДРУЖНІЙ ПРОСТІР " Людмила Биць , директору ЦДЮТ "Креатив" Тетяна Матюшок , керівнику гуртків ЛЕВЧУК Катерині, Левчуку Ігорю за надану матеріальну допомогу у придбані подарунків та речей для організації заходу.
Окрема подяка фотографу Photography Petro Blyahar за чудову професійну роботу і гарні фото на згадку.