«Полечу за кольором веселки»

Дата: 01.08.2016 15:31

Фото без описуПрезентація поетичної збірки Раїси Хомяк

«Полечу за кольором веселки»

Поезія – високий стяг душі

Небо вільне для злету і для болю,

Катарсис серця і омовіння

Чистим словом…

Марта Томенко

29 липня публічно-шкільною бібліотекою с.Крупець було проведено презентацію збірки віршів Раїси Хомяк під загадково-романтичною назвою «Полечу за кольором веселки».

Фото без описуВ приміщенні актового залу адмінбудинку Крупецької сільської ради, зібралися шанувальники творчості пані Раїси. На презентацію були запрошені: львівська поетеса, проректор, професор міжнародної Академії літератури і журналістики, член національної спілки журналістів України, куратор Рівненської області по роботі з обдарованими дітьми, наша землячка, уродженка с. Теслугів – Ангеліна Оборіна; педагог, поет, громадський діяч – Євген Гудима; викладач школи мистецтв, лауреат обласної премії імені Германа Жуковського – Віра Бохонко; директор централізованої системи публічно шкільних бібліотек – Людмила Войтишина; чарівні жіночки клубу «Надвечір’я»  та їх керівник – Лариса Рукінова та численні рідні, друзі, знайомі. Зал був переповнений.

Фото без описуПерші проби пера, пані Раїси припадають на 2001 рік – це невеликі віршовані вітання з днем народження колег по роботі, родичів, знайомих. Маючи вже немаленький багаж поетичних творів, якось само собою виникла думка випустити поетичну збірку. І на початку 2016 року почалась робота над книжкою. Дякуючи пані Оборіній, яка взялась допомогти Раїсі Іванівні і стала її літературним редактором, збірка побачила світ, відбулося народження нової книги. Художнє оформлення рівненської художниці Мирослави Волощук візуально передає зміст назви збірки «Полечу за кольором веселки»

Поезії  пані Раїси різної тематики. Збірка складається з трьох цікавих циклів:

1 цикл – лірика «Я кохання своє не розтрачу»,

2 цикл –  малечі «Світ наших дітей»,

3 цикл –  гумор і сатира «Смішні історії життя».

Фото без описуАвторка, цікаво і змістовно розповіла про свою творчість, охарактеризувала кожний з трьох циклів своєї збірки. Крім авторки вірші зі збірки декламували юні читачі. Несподіванкою для всіх було виконання пісень на її вірші колективом клубу « Надвечір’я» За короткий проміжок часу, Марія Федорович музичний керівник клубу поклала на музику ліричні твори і зробила музичне вітання, свого роду музичну презентацію поезії Раїси Хомяк.

На завершення зустрічі з привітаннями та побажаннями нових творчих успіхів виступили пані Оборіна, пан Гудима та пані Войтишина.

І як, годиться на день народження, спекли великий торт, яким пригостили всіх присутніх в залі гостей.

Бібіліотекар ПШБ с.Крупець О.Бугайкіна