Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вдень 06 серпня на території області  очікуються грози, місцями шквали 15 – 20 м/с. Будьте обережні! У випадку виникнення надзвичайних подій або ситуацій телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку "101" або "112".

12:39:24 05.08.2023

Попередження про погіршення погодних умов

Протягом доби 31 липня на території Рівненської області очікуються грози, град, шквали 15-20 м/с, (I рівень небезпечності, жовтий). Рятувальники закликають мешканців області бути обережними. У випадках надзвичайних подій пов’язаних із погодними умовами телефонуйте на спецлінії «101» або «112».

09:46:42 31.07.2023

Попередження про погіршення погодних умов

Протягом доби 30 липня на території Рівненської області очікуються грози, град, шквали 15-20 м/с, вночі та вранці туман 200-500 м (I рівень небезпечності, жовтий). За даними Рівненського обласного гідрометеоцентру 30 липня мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вночі та вранці місцями туман. Вітер південно-західний, 7-12м/с, вночі місцями шквали 15-20 м/с. Температура вночі 11-16º тепла, вдень 21-26º тепла. Рятувальники закликають мешканців області бути обережними. У випадках надзвичайних подій пов’язаних із погодними умовами телефонуйте на спецлінії «101» або «112».

23:58:37 29.07.2023

Оголошення щодо зустрічі загиблого воїна Миколи Мулика, жителя с.Радихівщина

До відома мешканців громади! Завтра, 30 липня о 09:45 год. у с. Козин відбудеться зустріч загиблого воїна Миколи Мулика, жителя с. Радихівщина. Чин похорону Миколи Мулика відбудеться завтра 30 липня о 12:00 год. у домі загиблого. Далі похоронна процесія прослідує до храму с. Довгалівка. Просимо мешканців Боратинського старостинства зустріти похоронний кортеж живим коридором.

18:50:59 29.07.2023

Оголошення щодо похорону загиблого земляка Ю.Сенчука в с.Бугаївка

Шановні мешканці громади, сьогодні о 13:00 год. вдома нашого загиблого земляка  Ю. Сенчука у с. Бугаївка відбудеться панахида. ✍️Далі похоронна процесія вирушить до Свято-Покровської каплички в с.Бугаївка, де звершиться заупокійне Богослужіння за загиблим Героєм. 🙏З усіма належними військовими почестями Захисника України Сенчука Юрія Леонідовича поховають на кладовищі в с.Опарипси.

12:02:11 26.07.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, протягом 26-27 липня очікується дощ, грози, місцями шквали 15 - 20 м/с та град. (I рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення. Начальник чергової зміни ОКЦ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Ігор КОЛЯДЮК

17:47:35 25.07.2023

На території Козинської громади зареєстровано випадок сказу домашньої тварини

Дубенське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби  в    Рівненській області інформує, що 21.07.2023 року на території Козинської громади  зареєстровано випадок захворювання на сказ у домашньої тварини (собака), діагноз  лабораторно підтверджений. Спеціалістами Дубенського районного управління Держпродспоживслужби та Дубенської районної державної лікарні ветеринарної медицини оперативно здійснено епідемічне та епізоотичне розслідування вогнища сказу, проведено комплекс заходів з метою локалізації та ліквідації вогнища сказу серед тварин та недопущення захворювання людей.

15:21:07 24.07.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, вдень 24 липня очікуються грози, місцями шквали 15 - 20 м/с та град. (I рівень небезпечності, жовтий). Зміна погодних умов може призвести до ускладнення руху транспорту на окремих ділянках доріг та стале функціонування систем життєзабезпечення. Начальник чергової зміни ОКЦ ГУ ДСНС України у Рівненській області полковник служби цивільного захисту Ігор КОЛЯДЮК

11:58:10 24.07.2023