Щодо припинення водопостачання в селі Крупець

13 липня 2023 через поломку електричного обладнання було припинено водопостачання споживачів води с.Крупець. Вживаються заходи щодо ліквідації несправності. Відновлення водопостачання очікується до кінця доби. Просимо вибачення за незручності.

13:03:27 13.07.2023

В Крупецькому ЦНАП 12 липня відбудеться виїзний прийом громадян фахівцем пенсійного фонду

12 липня 2023 року (середа) з 10.00 до 13.00 год. у ЦНАП Крупецької сільської ради відбудеться виїзний прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України. Перелік адміністративних послуг, які зможуть отримати громадяни під час виїзного прийому громадян: 3.1. Надання довідкової інформації в органах Пенсійного фонду. 3.2. Попередній запис на прийом до керівництва Головного управління. 3.3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ застрахованих осіб. 3.4. Видача довідок: про розмір пенсії; про перебування на обліку; про дохід та страховий стаж (за формою ОК-5, ОК-2, ОК-7, ОК-9); 3.5. Приймання заяви на виготовлення пенсійного посвідчення. 3.6. Видача пенсійного посвідчення. 3.7. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання. 3.8. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунку. 3.9. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій. 3.10. Прийом заяв та документів щодо: переведення пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсії; перерахунку призначених пенсій; встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; виплати недоотриманої пенсії. 3.11. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України.   Прийом громадян фахівцями Пенсійного фонду України в Крупецькому ЦНАП (с.Крупець, вул.Довга 68) відбувається щомісяця кожну другу середу місяця.   Ласкаво просимо в Крупецький ЦНАП!

13:00:18 10.07.2023

Попередження про небезепчні метеорлогічні явища

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ 6 липня на території Рівненської області очікуються грози, місцями шквали 15-20 м/с, вранці та вдень значний короткочасний дощ та місцями град. Рівень небезпечності – жовтий. Будьте обережні!

17:51:18 05.07.2023

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля СФГ «КРУПЕЦЬАГРОПТИЦЯ»

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності СФГ «КРУПЕЦЬАГРОПТИЦЯ». Повний текст повідомлення

13:11:40 04.07.2023

5 липня буде відсутнє газопостачання - ремонтні роботи на ГРС «Радивилів»

Ремонтні робити на ГРС «Радивилів» 05 липня 2023 р. Бібрське лінійне відділення Управління магістральних газопроводів ТОВ «Оператор ГТС України» планує проведення ремонтно-профілактичних робіт на ГРС «Радивилів». На період виконання ремонтних робіт з 11.00 до 16.00 год 5 липня 2023 року буде тимчасово припинено газопостачання до осель 5506 споживачів у таких населених пунктах:  м. Радивилів; с. Бугаївка;  с. Опарипси;  с. Лев’ятин;  с. Крупець;  с. Баранне;  с. Срібне;  с .Заміщина;  с. Михайлівка; с. Гаї-Ситенські;  с. Ситне;  с. Карпилівка;  с. Балки;  с. Засів;  с. Гнильче; с. Крукова. Відновлення газопостачання відбудеться після завершення ремонтних робіт. Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за тимчасові незручності.

11:24:57 03.07.2023

До уваги населення, власників пасік! 23-30 червня у селах Рідків, Митниця, Нова Митниця буде проводитися обробіток посівів кукурудзи

Підприємство СПП «Рудники», яке орендує землі в с. Рідків, с. Митниця та с. Нова Митниця повідомляє про те, що буде проводитись обробка посівів гірчиці. Відповідальний – Мироненко В. О. (тел. 0979920987). Обробка буде проводитись з 29.06 2023р. по 02.07.2023р. у ранковий та вечірній час доби. Обробку будуть проводити наземним  оприскувачем дрібно крапельним розпиленням. Препарати  які будуть застосовуватись: Райнер 20% р.п. - класифікація ВООЗ: ІІІ клас небезпечності. Діюча речовина –Ацетаміприд 200 г/кг.

22:06:17 28.06.2023

Попередження про небезпечні метеорологічні явища

За  інформацією Рівненського обласного центру з гідрометеорології, 29 червня впродовж доби очікуються грози, пориви західного вітру 15-20м/с, вдень місцями град (I рівень небезпечності, жовтий).

11:34:49 28.06.2023