На Рівненщині вже працюють новітні РРО

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області нагадують суб’єктам господарювання, що з 1 серпня 2020 року набули чинності норми щодо запровадження програмних реєстраторів розрахункових операцій. Відповідно суб’єктам господарювання, на яких поширюється дія Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», ДПС було надано для застосування безкоштовні програмні рішення.

16:59:18 26.11.2020

Збір пропозицій для розроблення проєкту «Стратегія розвитку Крупецької сільської територіальної громади на період до 2027 року»

Крупецька сільська рада, у рамках підготовки проєкту «Стратегія розвитку Крупецької сільської територіальної громади на період до 2027 року», повідомляє про збір пропозицій до розроблення даного проєкту.

15:15:15 17.11.2020