Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Дата: 06.12.2021 15:41
Кількість переглядів: 2043

Шановні військовослужбовці та ветерани Збройних Сил України!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем Збройних Сил України.

Завдяки вам, шановні військовослужбовці, наша армія з кожним днем стає сильнішою, здобуває міць і досвід у виконанні надважливого обов’язку – захисту рідної держави.

У цей важкий для нашої країни час ви з честю, не шкодуючи свого здоров’я і життя, відстоюєте  територіальну цілісність і суверенітет нашої держави на Сході України, забезпечуєте мир і спокій наших громадян.

На жаль, у наші дні постійно зростає число захисників України, які віддали життя захищаючи мирні рубежі та територіальну цілісність нашої держави. Нехай буде вічна пам'ять нашим героям, усім тим, хто загинув за Батьківщину при виконанні військового обов’язку.

Бажаю військовослужбовцям, ветеранам війн та збройних конфліктів, ветеранам ООС міцного здоров’я, незламності духу, благополуччя, довголіття та впевненості у завтрашньому дні. Нехай підтримка держави і повага співвітчизників надають вам сил у благородній справі служіння Батьківщині, а на нашій українській землі запанує мир, злагода та процвітання.

З повагою

Крупецький сільський голова                                                                  Віталій МОШКУН