Оголошення

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи органів місцевого самоврядування

Крупецька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  спеціаліста I категорії Фінансового відділу Крупецької сільської ради на період декретної відпустки основного працівника. Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

16:15:59 29.07.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПОЛІВ АГРОХІМІКАТАМИ: ЗАМІЩИНА, ГОНОРАТКА, СИТНЕ, ГАЙКИ-СИТЕНСЬКІ, ТАБАЧУКИ

Повідомляємо, що в населених пунктах Крупецької територіальної громади буде проводитись обробка посівів сої та соняшника із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях ТОВ "Агролан Крупець", СФГ "Крупецьагроптиця", ТОВ "Крупецький комбікормовий завод", а саме:

13:00:24 18.07.2022

В Крупецькому ЦНАП відбудеться виїзний прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України

13 липня 2022 року (середа) з 10.00 до 13.00 год. у ЦНАП Крупецької сільської ради відбудеться виїзний прийом громадян фахівцем Пенсійного фонду України. Перелік адміністративних послуг, які зможуть отримати громадяни під час виїзного прийому громадян: 3.1. Надання довідкової інформації в органах Пенсійного фонду. 3.2. Попередній запис на прийом до керівництва Головного управління. 3.3. Надання консультацій, роз’яснень щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, права та обов’язки платників ЄСВ застрахованих осіб. 3.4. Видача довідок: про розмір пенсії; про перебування на обліку; про дохід та страховий стаж (за формою ОК-5, ОК-2, ОК-7, ОК-9); 3.5. Приймання заяви на виготовлення пенсійного посвідчення. 3.6. Видача пенсійного посвідчення. 3.7. Надання переліку документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсій, допомоги на поховання. 3.8. Прийом документів для проведення попередньої оцінки права особи на призначення пенсії, її перерахунку. 3.9. Прийом заяв про надання допомоги у витребуванні документів, для підтвердження страхового стажу, заробітної плати для призначення (перерахунку) пенсій. 3.10. Прийом заяв та документів щодо: переведення пенсії за новим місцем проживання; виплати пенсії за довіреністю; зміни способу виплати пенсії; поновлення виплати пенсії; перерахунку призначених пенсій; встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною; виплати недоотриманої пенсії. 3.11. Забезпечення доступу до електронних сервісів Пенсійного фонду України. Прийом громадян фахівцями Пенсійного фонду України в Крупецькому ЦНАП відбуваються щомісяця кожну другу середу місяця. Ласкаво просимо в Крупецький ЦНАП!

14:21:32 12.07.2022

Оголошення про виїзний прийом громадян начальником Дубенської РВА

До відома жителів Крупецької територіальної громади! 14.07.2022 року (в четвер) з 10 години відбудеться особистий виїзний прийом громадян начальником Дубенської РВА ПЕКАРСЬКИМ Всеволодом Володимировичем. Прийом громадян проводитиметься за адресою: с.Крупець, вул. Довга, 68 (адміністративне приміщення сільської ради). Попередній запис за телефоном: 0988588215.

12:46:02 12.07.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ про обробку посівів агрохімікатами та пестицидами

Повідомляємо, що в с.Крупець, Заміщина, Гоноратка буде проводитись обробка посівів сої із застосуванням пестицидів та агрохімікатів на полях ТОВ "Агролан Крупець", СФГ "Крупецьагроптиця", ТОВ "Крупецький комбікормовий завод". Обробка буде проводитись у нічний час: - з 12.07.2022 - 20.07.2022р. препаратом Піктор, діюча речовина боскалід 200г/л+димиксистробін 200 г/л, - з 13.07.2022 - 20.07.2022р. препаратом Амістар Екстра, діюча речовина Ципроконазолу 80 г/л + Азоксистробин 200 г/л та Карате Зеон діюча речовиона лямбда-цігалотрин 50 г/л. Відповідальні особи за обробку, контактні дані телефони Заєць В.Г (тел.-06073634803, Мирончук О.В (тел.-0673634803). Просимо пасічників та жителів громади вжити заходів щодо уникнення ризику отруєння бджіл, утриматися від випасу худоби та птиці, сінокосіння на прилеглих до оброблюваних ділянок територіях. ВАЖЛИВО: Компанія в якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, в нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема - згідно ст.21 ЗУ "Про захист рослин", ст.11 ЗУ "Про пестициди і агрохімікати" та ст.30, 37-40 ЗУ "Про бджільництво". У випадку виникнення несприятливих погодних умов вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.

14:39:47 11.07.2022

Прогноз погоди на 5 липня 2022 року

За інформацією обласного гідрометеоцентру сьогодні 5 липня в другій половині дня очікуються грози, місцями град, шквали 15-20м/с. Рятувальники закликають громадян бути обережними. У випадках надзвичайних подій пов'язаних із погодними умовами негайно телефонуйте на цілодобові номери Служби порятунку області "101" або "112".

12:54:32 05.07.2022