Привітання з Днем працівників сільського господарства України

Шановні працівники сільського господарства!

Щиро вітаю вас з нагоди свята-Дня працівників сільського господарства!

З давніх-давен Україна славилася добрими,талановитими та працьовитими людьми.Наша держава була і залишається осередком,міцних сільськогосподарських традицій.Завдяки ”золотим рукам“мудрості,живе наша українська нива.Ваша наполегливість,працелюбність сприятимуть збереженню та розвитку сільськогосподарської галузі.

Щиро вдячна вам за любов до землі,терпіння і витримку.

Бажаю міцного здоров'я,щастя,добра та наснаги.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви,хай втілюються в життя ваші плани,задуми та сподівання на радість вашим рідним,на благо нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу.

Хай обходять вас стороною природні стихії,а Ваші родини живуть у сімейному затишку,щасті,благополуччі та при доброму здоровї!Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивоюуспіху!

З професійним святом!

З повагою сільський голова                                                                               В.Мошкун.