Укладання договору на вивезення твердих побутових відходів – обов'язок кожного

Дата: 09.07.2018 14:49

Виконком Крупецької сільської ради закликає усіх мешканців, керівників підприємств, установ, організацій, власників магазинів укласти договори на вивіз твердо-побутових відходів.

Для укладання договору, оплати за послуги з вивезення ТПВ необхідно звернутись за адресою: КП «Зеленбуд» с. Крупець, вул. Довга, 68. пн., вівт., сер., чт., п’ятн. з 09.00 – 18.00.

Довідки за телефоном: 0631181294

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (НАСЕЛЕННЯ):

1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);

2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія).

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів (ФОП, юридичні особи):

1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);

2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія);

3. Копія витягу з єдиного державного реєстру про реєстрацію (свідоцтво про державну реєстрацію підприємства або фізичної особи-підприємця).

4. Технічний паспорт на приміщення або договір оренди (ксерокопія).

5. Документи про вид діяльності, під яку застосовується дане приміщення (ксерокопія).

6. Свідоцтво платника ПДВ, фіксованого податку (10%), єдиного податку (ксерокопія).

7. Заява - звернення для укладання договору на ім'я директора КП «Зеленбуд», Нікітіна В.Л. (в довільній формі).

Відсутність договору є порушенням вимог законодавства у сфері поводження з відходами та правил благоустрою територій населених пунктів. Згідно зі ст.82, ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачено накладання штрафу на громадян від 20 до 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.