Заходи щодо попередження виникнення пожеж на території Крупецької сільської ради в пожежонебезпечний весняно-літній період 2018 року

Дата: 11.06.2018 09:46

(затвердженні рішенням виконавчого комітету Крупецької сільської ради

від 18 травня 2018 року № 114)

1. Забезпечити висвітлення в засобах масової інформації матеріалів щодо попередження пожеж, травмування та  загибелі людей на них.

Відповідальний: Л. Мамчур, заступникначальника відділу містобудування та архітектури, ЖКГ, приватизації,

комунальної власності Крупецької сільської ради

1. Заборонити випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою водно-болотяною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя у населених пунктах без відповідного дозволу органів державного контролю у галузі навколишнього середовища. Проводити відповідну роз’яснювальну роботу серед людей.

Крупецької сільської ради

1. Власникам, орендарям земельних ділянок, що межують з лісовими насадженнями, виконати протипожежні заходи по недопущенню виникнення лісових пожеж.

Відповідальний: В. Яловенко, начальник відділу земельних відносин, екології, благоустрою

Крупецької сільської ради

1. Упродовж пожежонебезпечного періоду забезпечити контроль за забороною відвідування лісів населенням, в’їзду транспортних засобів та перекриття всіх позапланових в’їздів у лісові масиви.

Відповідальний: В. Яловенко, начальник відділу

земельних відносин, екології, благоустрою

Крупецької сільської ради

1. У місцях з масовим перебуванням людей, під час проведення свят, інших культурно-масових заходів заборонити використання піротехнічних виробів, а також газового обладнання, без погодження органів державного пожежного нагляду.

комунальної власності Крупецької сільської ради

1. Надавати практичну допомогу одиноким непрацездатним громадянам,  особам, що перебувають у складних життєвих обставинах, інвалідам в ремонті несправної електромережі та пічного опалення.

Відповідальний: Є Олійник, директор Центру з надання соціальних послугКрупецької сільської ради

1. На нарадах з керівниками закладів освіти розглянути питання про посилення протипожежного захисту об’єктів.

Крупецької сільської ради

1. У школах, дитячих дошкільних закладах під час літніх канікул у пришкільних дитячих таборах організувати проведення з дітьми виховної роботи, спрямованої  на запобігання пожежам від дитячих пустощів з вогнем.

культури, туризму, молоді та спорту

Крупецької сільської ради

Керуючий справами виконавчого комітету                                 О.Яковлєва