Повідомлення про оприлюднення проекту рішення «Про Затвердження Правил утримання собак, котів і хижих тварин на території Крупецької сільської ради»

Розробник: виконавчий комітет Крупецької сільської ради.

Правила утримання собак, котів і хижих тварин на території Крупецької сільської ради встановлюють порядок утримання собак, котів та інших тварин і поводження з ними, забезпечення відповідного санітарного, екологічного та епізоотичного стану на території Крупецької сільської ради, визначають права та обов’язки власників собак, котів та інших тварин, а також контроль в цій сфері.

Пропозиції та зауваження до проекту рішення http://krupetska-gromada.gov.ua/docs/72463/ приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення цього проекту в письмовій формі на адресу розробника: 35541, Рівненська область, Радивилівський район, с.Крупець вул.Довга,68. Електронна адреса:krupetss@ukr.net.