ПІЛІПАКА Леонід Анатолійович

ПІЛІПАКА ЛЕОНІД АНАТОЛІЙОВИЧ
1987 - 10.08.2024

загинув на Покровському напрямку

похований на кладовищі у м.Львів

10 серпня 2024 року, під час виконання бойового завдання на Покровському напрямку, загинув наш земляк, уродженець с. Ситне Дубенського району Рівненської області - Піліпака Леонід Анатолійович, 1987 року народження.

Леонід Піліпака навчався в місцевій школі.

По закінченні школи, переїхав до Львова, закінчив ПТУ і отримав спеціальність - слюсар з ремонту автомобілів, зварювальник.

Займався зварюванням металевих конструкцій, відрив свою кузню по виготовленні конструкцій з металу.

На початку повномасштабного вторгнення вступив до тероборони у м. Львів. В січні 2024 разом з друзями вступив на службу в 125 бригаду ЗСУ. Ніс службу на Харківському напрямку, пізніше був переведений у м. Дніпро, після цього – на Покровський напрямок.